Met vriendelijke groeten, SCHEIDEGGER INSTITUUT Hierlangs afknippen Ondergetekende naam adres woonplaats school naam dochter/zoon klas wil graag geheel vrijblijvend, volledig geïnformeerd worden over de Scheidegger cursus typen. datum handtekening ouders VROUWENBEWEGING N.K.V. 1. Jaarvergadering. Op dinsdag 22 januari houden we onze jaar vergadering. Deze begint om 20.00 u. in de gemeenschappe lijke ruimte van de basisschool. 2. Bestuur. Dames die zich kandidaat willen stellen voor ons be stuur kunnen zich nog opgeven tot de aanvang van de jaarver gadering bij J. Verhagen Tel. 86884. 3. Contributie. De buurtleidsters komen in de week van 28 jan.- 1 februari bij U aan om de contributie voor 1980 op te halen 4. Vrije academie. Op woensdag 6 februari brengen we een be zoek aan de vrije academie in Venray. We krijgen een inlei ding en rondleiding. Ook is er een mogelijkheid zelf iets te doen, Dames die mee willen gaan kunnen zich tot en met de jaarvergadering opgeven bij J. Verhagen Tel. 86889. 5. Cursus kleding op maat. 26 Februari starten we met een cursus kleding op maat. Deze cursus houdt in: Hoe neem ik de maat hoe verander ik een raderpatroon, hoe zet ik een rits, mouw of kraag. De cursus wordt gegeven op dinsdagmiddag van 13.30-15.30 u. De cursus duurt zes lessen en kost 30,== P-P-- De mogelijk heid bestaat dat de cursus verlengd wordt als er behoefte voor is. Inlichtingen bij M. Holtackers tel. 83803. HET BESTUUR. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 4