Geachte ouders Letter voor letter, woord voor woord. Zo leerde uw kind een jaar of zes geleden schrijven. Een heel kunststuk voor een mens van die leeftijd. In de loop van de tijd werd dat schrijven voor uw kind echter de gewoonste zaak van de wereld. Een vaardigheid die men nu eenmaal moet beheersen. Letter voor letter, woord voor woord. Zo leert het internationa le Scheidegger Instituut honderdduizenden cursisten over de hele wereld typen. De unieke audio-visuele opleiding, met ritmische klank- en kleursignalen via de typomatmaakt het uw kind gemak kelijker om vlot en foutloos typen te leren dan zes jaar geleden schrijven. Gemakkelijk en prettig ook door de volwaardige draag bare elektrisch bekrachtigde schrijfmachine, die uw kind voor de gehele duur van de cursus ter beschikking wordt gesteld om een vaardigheid voor het leven te verwerven. Het is als met zwemmen: wie het eenmaal heeft geleerd, verleert het nooit meer. Waarom leerde uw kind schrijven? Omdat het, wat het ook in de toekomst zal doen, niet buiten deze vaardigheid kan. Waarom zou uw kind typen leren? Omdat in steeds meer beroepen het vlot en foutloos machineschrijven een voorwaarde is. Maar ook omdat het er veel plezier van zal hebben bij verdere studie en bij zijn persoonlijke correspondentie. Omdat iedereen die kan typen bete re toekomstmogelijkheden heeft. Binnenkort zullen wij ook in uw woonplaats, in het Parochiehuis, weer een speciale jeugdcursus samenstellen. Zo'n cursus is ook bijzonder geschikt voor de jeugd van de hoogste klassen van het basisonderwijs Voor cursussen die buiten schoolverband worden gegeven, draagt de school natuurlijk geen verantwoording. Maar de Scheidegger opleiding is wetenschappelijk verantwoord en wordt o.a. door Prof. Dr. J. Zielinski uit Aken, een internationaal erkende au toriteit op het gebied van audio-visueel onderwijs, in enige re cente rapporten bijzonder aanbevolen voor de schoolgaande jeugd. Bovendien biedt de cursus elke leerling de grootst mogelijke in dividuele begeleiding en service. Wilt u meer weten over de unieke Scheidegger cursus machineschrij- ven en zijn onvoorwaardelijke garantie voor een succesvolle op leiding en het internationale diploma, dat bij het bedrijfsle ven grote erkenning vindtvul dan onderstaande strook in en le ver deze binnen een week in bij onderstaande adressen: Fam. Janssen, Watermolenstr6 RedaktieadresMgr. Hanssenstr. 44 Beheerder Parochiehuis, Watermolenstr. 1. 3

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 3