24 mei Discobal 30 mei Film 7 juni Discobal 21 juni Discobal 28 juni Film EV. WIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN! o o— o-o— o—o o o o ooo o—o o— o o o o o o o-o o o o o oo o o O TAFELTENNISVERENIGING OOSTRUM: Noord-Limburgse kampioenschappen een goede leerschool. Van de op zaterdag en zondag gehouden N.L.kamp. hebben de leden van de Oostrumse club veel kunnen opsteken. Alhoewel eenieder zijn uiterste best deed was er slechts incidenteel een klein succesje weggelegd. De tegenstanders bleken ons op het terrein van wedstrijdervaring en technische zowel als tactische capaci teiten ver voor te liggen. Met name de effectvolle opslag stel de onze leden voor te grote problemen. De jeugd heeft vooral kunnen ervaren met welke rust en kalmte de spelers op zaterdag achter de tafel stonden en dat de meeste niet-spelers toekeken naar de wedstrijden. Jeugd: de enkelspelen leverden veel strijd zonder zegen: Marcel Janssen en Martin Schulz behaalden overwinningen. Daar na sneuvelde Marcel, maar Martin slaagde erin een 4e plaats te behalen! Recreanten: In de enkelspelen waren de meeste tegenstanders te getruct en in het bezit van teveel wedstrijd-ervaring. De 2e ronde werd bereikt door C. Min, J.v.d. Berg en H. Schulz (zelfs 2x) maar de volgende tegenstander was de baas. In het dubbel spel was er succes voor J. Bus en P.v.d. Ven die echter in de halve finale struikelden door clubgenoten J.v.d. Berg en al weer H. Schulz, waardoor deze 2 de finale bereikten. Daarin waren de 2 tegenstanders echter te sterk, zodat een 2e plaats de beloning werd. Andere trainingstijden jeugd: Met ingang van 22 januari zijn de trainingstijden voor de jeugd als volgt: half 7 tot 7 uur B-groep 7 uur tot half 8: B- en A-groep half 8 tot kwart over 8: A-groep. De samenstelling is op de training bekend gemaakt. Door deze nieuwe tijden kunnen zich nog enkele jongens van 9-14 jaar aanmelden, dit dient telefonisch te gebeuren bij secr. tel. 84396. 14 L. DUYN

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 14