S .V OOSTRUM Afd. Voetbal Programma voor zondag 13 j anuari Oostrum 1 - Leunen 2 Aanvang 14.30 u. Oostrum 2 - EWC 2 Aanvang 12.00 u. Meerlo 4 - Oostrum 3 Aanvang 11.00 u. Oost rum 4 - Dis 5 Aanvang 10.00 u Venray 6 - Oostrum 5 Aanvang 11.00 u. T.W.C. OOSTRUM. Voor diegenen die er nog zin in hebben gaan we nog een keer voetballen in de Wetteling. We kunnen dan van 18.30 u. tot 20.30 u. terecht, op zaterdag 12 januari. De crossers hebben in Echt hun laatste wedstrijd van dit winter seizoen gereden. De weersomstandigheden waren erbarmelijk en het parkoers was daardoor nog erbarmelijker. Het was glijden en soppen. Op dit parkoers was de renner Parren uit Weert in zijn element, want hij finishte met een voorsprong van twee minuten als eerste vóór onze Gerrit Janssen die voor de derde keer dit seizoen de eerste plaats aan zijn neus zag voorbij gaan. Natuurlijk is dat niet prettig, maar je kunt niet alles winnen en Gerrit is het er over eens dat daardoor nog wat span ning in het slot van het cross seizoen is gekomen. Jo Martens uit Deurne werd vierde en Peter Vollenberg moest met een twaalfde plaats genoegen nemen. Dreeske Willemsen voelt nu dat hij de laatste tijd weinig ge traind heeft. Op het kracht vragend parkoers werd hij zevende, na een paar keer onderuit te zijn gegaan. Frans Verbeek werd een goede tiende. Nu gaan we ons weer voorbereiden op het wegseizoen. Trainen das en in februari en maart de voorjaarswedstrijden in Wanroy rijden VETERANEN: A.s. Vrijdag 11 januari BOWLEN van 21.00 - 23.00 uur. U bent allen van harte welkom. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 7