SNORKEL CURSUS Even als vorig jaar organiseert de onder v/ater sport vereniging NAJADE een snorkel cursus te Venray. De bedoeling van de cursus is om de deelnemers door gebruik te maken van bril snorkel en zwemvliezen de benodigde techniek aan te leren om veilig en met meer plezier de wereld onder wa ter beter te leren kennen. In de theoretische begeleiding zal gewezen worden op de toch wel aanwezige gevaren, het redden van drenkelingen en de voor en nadelen en gevaren van verkeerde uitrusting. Met het kopen van de benodigde uitrusting kunt U dan ook het beste wachten tot na de eerste instructie, dit laatste voor zo ver U zelf al niet in bezit bent van een en ander. De kosten bedragen 60,inclusief de entree van het zwembad. De cursus bestaat uit zes lessen met vooraf mondelinge instruc tie en aansluitend een uur zwemmen in het zwembad. De Nederlandse Onderwatersport Bond wil dit jaar voor het eerst diploma's uitgeven ook aan niet leden, tijdens de cursus ont vangt U hierover nadere bijzonderheden. Voor deelnemers aan deze cursus geld een minimum leeftijd van 14 jaar. De cursus start op zondag 20 januari. Inlichtingen: Wbinders Hoefslag 3 5807 bt Oostrum. 04780 84144. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- KARNAVALSVERENIGING_^TDE_KARKLINGELS^1 Zitting maandag 14 januari. De jaarlijkse zitting van de karnavalsvereniging begint om 20.11 uur Vanaf 19.00 uur is er reeds stemmingsmuziek, door de Oostrumse hofkapel. Voor deze zitting zijn nog enkele kaarten verkrijgbaar bij Sjef Arts, Randenrade 50. Wij wensen U een prettige avond toe o -o-o-o-o-o-o-o-o-O-O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 4

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 4