- Een groot speel fort in en op een grote heuvel voor de grotere jeugd. Ruim baan dus voor klimmen, klauteren, indiaan en cow boy spelen en wat de jeugd nog meer in hun fantasie wil uit beelden of nabootsen. En wat denkt U van de mogelijkheden van de heuvel 's winters voor sleëen, glijden, etc? - Tussen zandbak en speelfort komt een keurig afgebakend en af gewerkte grote ruimte waarin de jeugd zelf kan graven, bouwen etc. zonder dat er iemand last van heeft. - Een trapveldje is al aangelegd en gelukkig intensief gebruikt ook'.! De jeugd (ook de school!) kan hier met vaders voetbal len, handballen enz. - Langs de Randenrade zal als 't even kan een verhard sportveld aangelegd worden zodat men er o.a. kan vollyballen - badminton spelen, basketbal etc. Ook hier dus iets voor jong en oud, man en vrouw. Wat dacht U van een wedstrijd vollybal tussen Randenrade en Kloosterstraat? - De Oude Watermolen zelf zal een grondige opknapbeurt onder gaan. Hiervoor bestaat een apart plan maar dit zal wel op zo'n kort mogelijk termijn worden aangepakt. Zowel jeugdsoos Iduna als jeugdclub Cozo kunnen hierdan volop gebruik van maken. Ook rond deze Oude Watermolen worden enkele kleine speel-mogelijkheden geschapen. U ziet wel, het liegt er niet om. De gemeente die het plan goedgekeurd heeft is bereid +/35.000,= hiervoor beschikbaar te stellen. Het opknappen van de Oude Watermolen hoort daar niet bij want dat is heel wat kostbaarder. Verwacht wordt echter wel dat de inwoners van Oostrum zelf ook 't een en ander doen. Met name de aanleg van de zandbak met prieel en 't speelfort moet in eigen beheer gemaakt worden. De gemeente zorgt alleen voor grondwerk en 't materiaal. Op dit moment is de werkgroep doende plannen te maken hoe dit allemaal 't beste kan gebeuren en verlopen. Zij hoopt dat over een aantal weken geen vergeefs beroep gedaan wordt op Uw inzet, handigheid en technisch vernuft. De werkgroep -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 10

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 10