verdedigingslinie Uit 'n hoekschop van de linkerverdediger was 11 J.Linskens die met een "knie-knik" zijn lang verwachte le competitie- doelpunt kon aantekenen. Ruststand 0-3, Re tweede speelperiode zou in 't teken komen te staan van gemiste kansen. Na wat plaagstootjes van B.V.V. in de Beginfase begon 'n oppermachtig Oostrum 4 ft doel te belagen. Zeer fraai opgezette combinaties resulteerden in een 10-tal echte doelkansen, doch !t gelukte de rood-witten niet meer om te scoren. Helaas!! Het tekende echter de juiste mentaliteit dat steeds ft nodige begrip kon worden opgebracht voor deze wat ongeluk kige situaties. Voor de statistieken is verder nog belangrijk dat B;V.V. op 1n wat gelukkige wijze 'n ere-treffer kon scoren. Eindstand 3-1 SPORTEN HELPT. Onder dit motto hield het Nationaal Ponds Sport Gehandi capten in 1973 naar eerste collecte. Uit de opbrengst van deze collecte, die ruim 1.600000,00 bedroeg, konden vele projecten van stichtingen, verenigingen en bonden die zich bezig houden net gehandicaptensport, gesubsidieerd worden. Ook dit jaar is er wederom van 12 t/n 13 november een collecte ten behoeve van de gehandicaptensport. Gehandi captensport wil zeggen, bewegingsrecreatie, recreatie-, vedstrijö- en denksporten door gehandicapten en net niet- gohandicapten waar mogelijk. hij willen graag de sport voor gehandicapten "in de lift" ■^tten, door te helpen zoveel als mogelijk is, maar kunnen ait niet zonder U en Uw bijdrage op het zo langzamerhand bekende giro-nummer 3835 ten name van het Nationaal Ponds .Sport Gehandicapten te Den Haag. Vellicht is dit giro-nummer van belang indien U geen collecte-bus tegenkomt. Hek. bij Ned. Credietbank Paterstraat no.23.47.90.059. Collecte zal worden gehouden door Voetbalclub "Oostrum".

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 9