Oostrum op korte termijn de aansluiting met de derde van onderen weet te realiseren. Zoals verwacht startte de te genstander furieus en Oostrum had wat overtredingen nodig om deze te stoppen.- Dit kwam Toetje Poels op een officiële waarschuwing te staan omdat de scheidsrechter het niet uit de hand wilde laten lopen,.Nadat Meerio een kwartier lang toch de "betere was geweest was het Oostrum dat de leiding nam0 Na een mooie een-twee met Ton Kessels was het Leo Lenssen die vallend inkopte. Na dit doelpunt was het Oostrum dat het spel in haar greep kreeg maar toch moest onze doelman met enkele fraaie acties een tegendoelpunt voorkomen. Toen Toetje Poels uit een corner de hal intikte, had deze veel lol en was het verzet van de tegenstander gebroken. Helemaal in zijn element was hij toen hij nog voor de rust uit een corner goed inkopte en 3~0 liet aan tekenen c Na de uauze bleef het verwachte Meerlo-offensief uit en kon Oostrum rustig aan een hogere score bouwen. Dit gebeurde al erg snel toen na een snelle aanval over rechts de bal bij Toetje Poels kwam die zijn derde goal maakte en Oostrum op 4-0 bracht. Hierna haperde de doelpunten- machine ondanks het feit dat er genoeg goede kansen waren. Een beetje overmoedig door dit succes ging Oostrum enkele malen massaal in de aanval maar echt gevaarlijk was de te genstander niet omdat Oostrum het middenveld volkomen in handen had en de verdediging goed gesloten hield. Over geluk hadden we ditmaal niet te klagen en zeker onze doelman niet. Na een aanval van de Mcerlose voorhoede be sloot deze de aanval met een goed schot. De bal kwam tegen de paal, toen tegen de schouder van onze keeper, weer tegen de paal, maar toen had onze keeper hem volkomen kleurvast en kon hierdoor do nul vasthouden. Al met al was het een wedstrijd waarin de score iets hoger had kunnen zijn maar die goede perspectieven voor de ko mende weken bied. Ook over het al weken ontbrekende geluk hadden we ditmaal niet te klagen, maar ook geluk valt ai te dwingen en dit gebeurde ditmaal met een dik verdiende overwinning. Oostrum 4 - Venray 10 In haar 4e thuiswedstrijd kon !n bijna compleet Oostrum 4 aantreden tegen rivaal Venray 10 (all-een breker L.Nilms ontbrak vanwege "kapselproblemen"). De eerste speelhelft voorspelde weinig goeds. Slecht sluitende linies en onvoldoende overleg brachten de 8

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 8