geboden door café La Paix (De Vrede) vertrok men gezamenlijk naar het sportveld voor het duel La Paix - De Karkinkel. Dit sportieve en soms vermakelijke duel werd tegen alle verwachtingen in Deslist in het voordeel van de gastheren met een 3~1 score. Na afloop vertrok het Oostrum's gezelschap met de bus naar het hotel alwaar het verfrissen en het bemachtigen van een kamer gepaard ging met een grote hilariteit. Eet avondpro gramma ging van start met een ge zamelijk etentje waarover alleen maar lor. Terug in La Paix zorgde beide teams met aanhang voor een welgeslaagd feest tot in de vroege uren. Na afloop ging het met de taxi richting hotel alwaar een ieder "dodelijk" vermoeid meteen in een diepe slaap viel. Na s morgens gezante lijk ontbeten te hebben ging- het met de bus richting La Paix van waaruit het gezelschap vertrok voor een drie uur durende rondvaart over het Snekermeer. Een frisse Nocrderr-bries opende de nog half gesloten oog leden waarna de st^n^iing zienderogen terugkeerde die garant stond voor een onvergetelijke afronding van dit feestelijk gebeuren. Met dankbetuigingen over en weer voor dit welgeslaagd gebeuren werd afscheid genomen. Met een broodnodige onderbreking in Nijmegen arriveerde het gezelschap met c.a. 4 uur vertraging in Oostrum alwaar een ieder opeens naar een lange - rustige nachtrust ver langde. ¥ot slot een dankwoord voor de organisatoren Durkje en Sjonkje, Paula en Bér en chauffeur maar niet op de laatste plaats alle die van deze uitwisseling een onvergetelijk gebeuren maakte. Tot ziens in April/Mei voor de return. De Veteranen - De La Paix. De scheidsrechter. - 10 -

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 10