RESIA 2 - OOSTRUM 2 2-1 In een zonovergoten sportpark van Wellerlooi trad het twee de team aan tegen een bet;er geklasseerd Resia;.?* De eerste 45 minuten verliepen geheel naar wens. Oostrum startte afwachtend, maar na 10 minuten reeds, bleek de ploeg een licht veldovervicht te hebben, en schakelde over op sterk aanvallend spel. Het wist zich enkele doclrijpe kansen te creëeren, waarvan hot merendeel door de Eesia- verdediging, maar net op het nippertje, gepareert kon wor den. Een kwartier voor'rust kon T. Poels, vanuit een goed opge zette aanval de bal in de voeten van T, Kesseis plaatsen, die de aanval keurig afronde (l-0)c Tevens ruststand. Gezien de 1-0 voorsprong en het betere spel, werd alge meen verwacht dat Oostrum na de rust de stand snel zou opvoeren, om dan vrijer te kunnen spelen. Het pakte echter geheel anders uit. 10 Minuten na rust werd er, middels een kopbal uit een vri e trap, door Resia de gelijkmaker gescoord, (l^l). Hierdoor raakte Oostrum even in de verdrukking, maar her stelde zich goed en men zocht weer de aanval op, echter zonder een kans naar behoren te verwerken. Alles duidde er nu op dat de wedstrijd in een gelijkspel zou eindigen, totdat, 5 minuten voor het eindsignaal, de Resiaploeg de bal voor het Ocstrum-doel kon brengen. Het daarop volgende schot bracht de bal via de rug van een verdediger voor de voeten van een Resia-speler die enkel hoefde uit te halen om zo 2-1 aan te kunnen tekenen. Voor de zoveelste maal keerde Oostrum, onverdiend, zonder punten naar huis. OQSTRUM 5 - MQNTAGNARDS 6 Ce ontmoeting Oostrum 5 - Montagnards bood een spectacu laire wedstrijd van twee aan elkaar gewaagde teams. Goed voetbal met vele reële scoringskansen en vele doelpunten hielden publiek en spelers 90 minuten in de ban. Het score-verloop, waarbij iedere voorsprong direkt ge volgd werd door de gelijkmaker, inspireerde een ieder tot het uiterste van zijn kunnen. Oostrum's doelman Luc Vermeulen liet zich ook niet onbe tuigd en verijdelde met sublieme acties menig doelpunt. Eerst in de laatste minuut viel de beslissing. Het score-verloop was als volgts 3e minuut: 0-1 voor Bergen

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 7