LqL,iTi>Bo Door hot bestuur is het plan opgevat om deze winter een ge spreksgroep te gaan vormen» De bedoeling is dat deze groep in de wintermaanden enkele keren bijelkaar komt en telkens een zelf gekozen onderwerp bespreekt onder leiding van een terzake deskundige. De eerste avond is gepland op 16 oktober 1979? in cafe Ho Janssen, Grootdorp 40. Aanvang 19.30 uur. Einde 22.00 u. Het onderwerp op deze eerste avond is "Grendpolitiek,T Over deze problematiek is de laatste tijd al veel geschre ven in de vakbladen en de pers. Hiervoor is als deskundige uitgenodigd Drs. Hutschemaekers De Heer Hutschemaekers was als Tweede - Kamerlid nauw betrok ken bij de val van het kabinet den XJyl over de grondpolitiek Ook nadien is hij deze zaken intensief blijven volgen. Over de x^olitieke kanten van deze zaak is hij dus goed go- informeer d. Het is de bedoeling dat de deelnemers aan deze gespreksgroep van te voren een aantal zaken schriftelijk thuis krijgen. Daarom vragen wij de leden die mee willen doen, zich even op te geven op kantoor, (tel. 04786 - 213). COVAS-bietencampagne In de tweede week van de bietencampagne werden voor C0VAS l6l ton (tweede bruto) bieten verladen. Totaal verladen zijn nu 609 ton. Dit is 370 ton minder als gepland. VSEENIGING VAN BEJAARDEN 00STRUM Dinsdag, l6 okt. a.s. is er in de Wetteling (sporthal, Zuid singel Venray) een open dag voor alle oudere mensen van 60 jaar en ouder. Men kan hier kennis maken met alle mogelijke materialen en sporten welke door oudere mensen nog gebruikt en beoefend kunnen worden, ook in groepsverband. Deze open dag is bedoeld voor Venray en omgeving. De sport hal is geopend van 's morgens tien uut tot 1 s middags half vier. Om de kosten iets te drukken wordt er U entree gevraagd - van 1,50 per persoon. Het Bestuur 2

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 2