60* CONTACTDAG 1! 16 OKTOBER 1979 SPORTHAL "de V/ET TELING" VENRAY Dinsdag 16 oktober wordt door het comité Recreatiesport Venray een grote.60 Contactdag georganiseerd. Deze dag is bedoeld voor alle onder wordende mensen vanaf 60 jaar. Iedereen wordt de gelegenheid geboden deze dag te kegelen, sjoelen, biljarten, voetballen, minigolf spelen, enz, enz, zoveel U wilt. Ook kunt U Uw geheugen testen d.m.v. diverse actitviteiten. Langs de kant staan tafels en stoelen voor ciegcne die eens rustig willen kijken. U moet deze dag niets, U mag alles. Er is voor elk wat wils. Ook degene die wat minder goed ter been zijn, 01 anders gehandicapt, denk niet, dit is niets voor mij. Er zijn speciale zitactiviteitenzodat iedereen van harte welkom is en mee kan doen. Dit alles is opgebouwd in de sporthal. De sporthal is één grote ruimte, waar behal ve voor materialen ook nog ruimte over blijft om rustig te zitten of te lopen.. Er is ook gelegenheid een kop koffie 01 een drankje te ne men. Wilt U wat langer blijven, breng dan gerust een paar broodjes mee. U kunt ze echter ook kopen in de kantine» De sporthal is open van 's morgens 10.00 uur tot s middags 15.30 uur. U kunt komen wanneer U wilt, U mag ook net zo lang blijven als U wilt. Om de onkosten wat te verminderen vragen wij 1,50 entroe per persoon. Hebt U geen eigen vervoer en wilt U toch graag komen, neem dan tijdig contact op met de bejaarden vereni ging in Uw woonplaats, of met het Open Bejaardenwerk, Berg weg 4, Venray, tel. 04780 - 82996. Hebt U een invalidenwagen? Geen nood!De sporthal heeft een zijingang waar U zo naar binnen kunt rijden. Dit is ter plaatse duidelijk aangegeven. Mensen van 60 jaar en ouder, noteer deze datum, het is een dag die U niet mag missen. Wij verwachten U allemaal l6 oktober te mogen begroeten in sporthal "de Wetteling" Zuidsingel Venray. AD 0R NIEUWS In verband met de herfst-vakantie is er voor alle groepen geen club. De Leiding

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 17