Door, e.en ongelukkige eigen goal van een middenvelder die eveneens anonien wenst te blijven, konden de gastheren toch eep voorsprong nemen die ze niet meer uit handen gaven. Oostrum bleef doorgaan met goed voetbal en hard werken maar meer dan_tot- een heleboel kansen kwamen we toch niet. Zo kon den we terugkeren naar de kermis met een geheel onverdiende nederlaag maar goede vooruitzichten voor de komende wedstrij- den, Komende zondag spelen we een moeilijke thuiswedstrijd tegen het standaardtcam van Oirlo waarbij we op de steun van het publiek rekenen om tot een zo goed mogelijk resultaat te komen. Meer1o 5 - Oostrum 4. In een zon overgoten Meerlo's sportpark speelde Oostrum 4 haar eerste uitwedstrijd. I.v.m. de kermis werd deze wed strijd gespeeld op de late namiddag. Een oppermachtig Oos trum 4 dicteerde reeds in de beginfase het spel. Een mixture van routine en jeugdig elan kenmerkten de "Kievits-Boys" die vroegtijdig stoorden waarna goed opgezette combinaties zeer reële doelkansen opleverden. Met name J. Ccrnelissen kwam enkele malen vrij voor de Meerlo-doelman echter zonder het gewenste resultaat te bereiken. Toch was het deze speler die een 1-0 stand aantekende snel gevolgd door een diagonale schuiver van linker-verdediger II. Coopmans 0-2. Na de. rust verscheen een optimaal gemotiveerd Op struin wat via doelpun ten van spits-speler Cornelissen en de zeer snel opgekomen verdediger O.Arts (opgelet trainer Bastiaans) de stand op 0-4 -bracht. Hierna was het de beurt aan M.Thijssen en weder om, maar de nu meer geprikkelde J.Cornelissen, ..die de stand resp. op 0-5 en 0-6 wisten te brengen. Na deze doelpuntrijke fase nam Oostrum 4 duidelijk gas terug. Een wat merkwaardige beslissing bracht de bal voor Meerlo nog op de penalty-stip, doch doelman T.Vermeulen zag de bal huizenhoog overgaan. Een snelle uitval, gevolgd door een knappe pass van aanvoerder H.Claassen bracht H.v„Lieshout alleen voor doelman v.d.Pasch 'van Meerlo. Koelbloedig werd de bal voor de 7c maal in de touwen gewerkt. Hierna was het II.Coopmans, die via een Meer- lo-speler' de stand op 0-8 wist te brengen. Een goede start van het 4e elftal aan het begin van deze competitie. Men zal echter duidelijk moeten waken voor onderschatting van komen de tegenstanders, danwel overschatting van eigen kunnen!! l

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 8