NOBEL NIEUWS WIELERVIJFDAAGSE IN OOSTRUM Van 3 tot 7 oktober hebben wij in-de tuinbouwloods to Oos trum een avond-wielervijfdaagse op home-trainers geergani- seerdo Hiervan zullen 3 avonden geheel zijn voor onze Oos- trumse gemeenschap te weten: 3-3 en 7 oktober, terwijl er op 4 en 6 oktober in ruiterkring-verband verenigingsritten, uitdagingsritten en prominenten-ritten zullen worden verre den» Wij hebben als vereniging dit evenement georganiseerd om te kunnen komen tot 't aanschaffen van een concours^trai- ler waarop al onze ruiterspullen en zadels kunnen worden meegenomen en op Tt concours zorgt dat onze ruiters en ama zones hun spullen en hun zelf droog kunnen houden» Als tweede voor !t aanschaffen van nieuwe rijdekens waar wij hard aan toe zijn» Maar wij hopen er van de andere kant een fijn en gezellig sportieve volksfeest van te maken» En hopen dat ook de hele Oostrumse gemeenschap ons zal steunen en dat de sponsors en verenigingen zich spoedig en in grote getale zullen opgeven (er is nog tijd tot en met 10 sept»)» Mocht er op de circulaire die wij de verenigingen en zaken mensen gestuurd., hebben nog iets niet duidelijk zijn kan men tel» kontakt opnemen met M.J» Aben, tel» nr» 81933. Naderhand zal er een contact-avond zijn waarop gezamenlijk ?t hele programma zal worden besproken» Het Organisatie Comité li» Reynders H» Litjens Ho v»d» Heuvel H» Lensen J» Cremers L» Arts Po de Bruin H» v» Heijen P» v0 Daal J» Broeren Th» Simons Fr» Derks G» Leyssen C» Wennekes 0-2 2-0 2-0 2-0 2-0 2-0 2-0 2-0 0-2 0-2 17 S»N„A» DoZoN.E.KoV» (Vierlingsbeek) 14 - 6 Ho Dani'dls J» Cornelissen G» Arts R» Kivits W. Kleuskens Do Naus

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 17