enkel de paal, zodat Leunen met een niet geheel onverdiende overwinning huiswaarts keerde, Oostrum 4 - T0P4 In het nieuwe seizoen, dat zondag j1van start ging, ver gaarde Oostrum 4 de 'eerste winstpunten door een overwinning op T.O.P. 4 voor eigen publiek. Ondanks de vroege aanvangs tijd (10.00 u,viel er over gebrek aan supporters niet te klagen. De openingswedstrijd, de opening van de tennisbaan en de in overvloed schijnende zon, stonden garant voor extra bekijks. De volle 90 minuten had de thuisclub een klein overwicht maar de overwinning bleef tot in de laatste minuut een open vraag. Na 19 minuten voetbal namen de Rood-Witten voor het eerst de leiding. Een een-twee tussen M. Thijssen en II. Claessens werd door laatstgenoemde succesvol afgerond i-0Nog voor rust (38emine) kwam Tienray op gelijke hoog te door een vermeend buitenspel, waarbij doelman L, Vermeu len op de 16 n. lijn werd uitgespeeld (l-l). Na rust moest Rood-Wit het vooral hebben van de counter. In de 53e minuut verdedigde Sj. Linskens uit net een rush langs de zijlijn en beëindigde zijn aktie met een zuivere pass op H. Claessens, die op zijn beurt het leder doortikte naar R. v. Lieshout, die beheerst afrondde.Nog in dezelfde minuut was R.v.Lieshout die over de linkervleugel counterde en mot zijn "voorzet" eenieder verraste, doordat het leder zuiver onder de lat in de touwen verdween (3~l)c In deze fase van de strijd zakte het spelpeil zienderogen, enerzijds door de verrassende voor sprong, anderzijds door de toenemende warmte, die heide par tijen parten ging spelen. Al snol bleek echter dat deze 3-1 voorsprong nog niet garant stond voor een overwinning, want Tienray kwam gevaarlijk terug. In de 63e'minuut zaten de gas ten al dicht bij hun aansluitingstrefferware het niet dat Go Arts met een wanhoopssprong op het allerlaatste moment van de doellijn redde. Oostrum reageerde attent op dit voor teken, kon echter niet verhinderen dat in de 79e minuut Tienray opnieuw de aansluiier doelpuntte (3-2). In de reste rende speeltijd bleef het er om spannen want er werden nog menige doelrijpe kansen over en weer gecreëerd. Tienray zag echter geoikans meer on"langszij tc komen, waardoor Oostrum in zijn eerste duel een 3-2 overwinning boekte, BEGELEIDING BIJ HET OVERS TEKEN VAN D3 JEUGDVOETBALLERSg Op woensdag 12 september 12.45 uur: mevr. Tackon - mevr. Peeters 14.20 uur: mevr. Polzc-r - mevr, Swinkels. °t0tC>70~o—0-0—0-0 0 0—o-o-o 0—0—0—0 0—0—0—0 0—0 0- o-o-o-o-o 14

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 14