3 ,V.' OOSTRUM - Oostrum 1 - Sparta 2s 2 - 0, Oostrum startte de competitie met een 2-0 overwinning op Sparta 2. Ofschoon beide ploegen matig van start gingen en in de eerste periode goed aan elkaar gewaagd waren, wist men zich nauwelijks kansen van betekenis te schéppen. De eerste helft eindigde dan ook zoals ze was begonnen. Na de hervatting werd het spel aantrekkelijker, vooral aan Oostrum- zijde wist men meer druk uit te oefenen. Dit resulteerde na 12 minuten in de openingstreffer van Jan Janssen, 1-0. En toen 5 minuten later weer Jan Janssen uit een voorzet schit terend inkopte (2-0) zat de Oostrum-ploeg op rozen, mede ook doordat de Spartanen er niet meer in geloofden en de thuis ploeg op een misverstand na de zaken achterin goed onder controle had. Zelfs de meeste kansen om de voorsprong ver der uit te bouwen waren voor de thuisploeg, In de slotfase werd er in het .overigens zeer sportief duel .een Oostrum- speler genoteerd wegens te vroeg ingaan bij het nemen van een vrije trap. Oostrum .2 - Leunen 3° 2 4 Oostrum 2 startte- in de tweede klasse met een thuiswed strijd tegen Leunen 3, waarbij ze beide'punten aan de gasten moesten laten. De eerste helft begon met een iets sterker Leunen, maar de aanvallen werden goed door onze verdediging opgevangen. Zelfs lukte het Martien Verstegen om ons na een mooie solo vanaf het middenveld op 1-0 te brengen. De vreug de was van korte duur, doordat Leunen in enkele minuten de - 1-0 achterstand omboog in een 1-2 voorsprong. In beide ge vallen verzuimden onze verdedigers en middenvelders de op komende man op tijd aan te vallen,. Dat Go strum niet bij de pakken neer ging zitten, bleek uit het feit, dat se het laatste kwartier van de eerste helft tot gelijkwaardig of zelfs beter voetbal kwamen. Desondanks wist Leunen nogmaals te scoren, zodat we mot een 1-3 achterstand gingen rusten. Na de rust was het een op en neer gaande wedstrijd, waarbij aan beide zijden de nodige kansen onbenut gelaten werden. Na een van de mooiste aanvallen van de wedstrijd kepie Hub van de Water net over en een schot van Ton KesseXs, dat de paal schampte, had beter verdiend. Zelfs nadat Leunen de voor sprong tot 1-4 vergroot had, bleef Oostrum doorgaan, het geen resulteerde in een doelpunt van Jos Custers, die de achterstand tot 2-4 verkleinde. Na een misverstand tussen onze keeper en een. verdediger moest Piet Emonts de bal met de hand uit het-doel houden. De toegekende penalty raakte

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 13