REDACTIEADRES: Mgr» Hanssenstraat AA 8e jaargang no 33 RABO-BANK no: 1A00»01»731» 23 augustus 1979. Verkorte notulen van het werkcomité op maandag 20 aug. j»l» Na opening door de voorzitter werden allereerst de notu len van de vorige vergadering en de ingekomen stukken be handeld. Van de gemeente was een schrijven binnengekomen omtrent de verbreding van de overweg in de Mgr» Hanssen straat; medio oktober zal hiermede een begin worden gemaakt Tevens zal dan waarschijnlijk de Wester Thienweg worden verbreedo De Oostrumse kermis zal dit jaar nog worden ge houden op het terrein bij de oude watermolen; het dorps plein is hiervoor niet- geschikt, De navolgende attracties zullen op het kermisterrein aanwezig zijn: autoscooter, babysport, schietsalon, lijntrekspel/bussensportnougat- suikerkraam, bulldozer-schuifspelsuikerspin, zweefmolen en viskraamo Over plaatsing hiervan zal nog nader contact met de gemeente worden opgenomen De geraec-nte doet een be roep op bezitters van op hoeken van straten en nabij gele gen kruispunten gelegen tuinen tijdig te snoeien, wanneer het uitzicht door het groen kan worden belemmerd De politie kan ingevolge de algemene politie-verordening verbaliserend optreden» Op 2 september zal Wethouder van Oers de tennisbanen in Oostrum officieel openen» De'eerstvolgende vergadering van het werkcomité zal plaats vinden op maandag 17 september a»s» in Café Vermeulen» ATTENTIE Hedenavond, donderdag 23 augustus, bespreking over het plan, om het terrein rond de "Oude Watermolen" geschikt te maken als speelterrein voor jong en oud» Hierbij nodigen wij IJ allen uit on 20»30 uur in het Pa rochiehuis» De werkgroep» 4 TL OOSTRUMs WEEKBLAD

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 1