S.V. Oostrum Afdeling TENNIS "HU I SVROUWEN-TOURNOOI" te houden op resp. 4, 11, 18, en 25 september (dinsdagen) en op 7, 14, 21, en 28 september (vrijdagen) Bij voldoende belangstelling wordt er in de maand september een z.g. huisvrouwen-tournooi gehouden. De opzet zal iets afwijken van de gebruikelijke gang van zaken bij dergelijke tournooien, omdat onze club slechts de beschik king heeft over twee banen. Daarbij komt nog, dat het seizoen reeds ver gevorderd is en de kans op mooi tennisweer steeds klei ner wordt. Derhalve zal dit tournooi in een kort tijdsbestek vlot afgewerkt dienen te worden. Het ligt in de bedoeling om op beide tennisbanen in de maand sep tember iedere dinsdag- en vrijdagmorgen dit tournooi te spelen en wel van 9-10 uur en van 10 - 11 uur. Er zal uitsluitend ge dubbeld worden, afhankelijk van het aantal deelnemers op 1 of op 2 banen. Een kwartier vóór de wedstrijd dient men aanwezig te zijn. Van de speeltijd kan 10 minuten benut worden om in te spe len. Bij iedere te spelen wedstrijd krijgt men een andere part ner toegewezen. De opstelling van de ploegen wordt vóór het be gin van iedere wedstrijd door loting samengesteld. .Het totale aantal games (dus geen sets) wordt na iedere wed strijd genoteerd door een aanwezige leidster. Na vier weken wordt het totale aantal games van de vier gespeel de wedstrijden bij elkaar geteld. Aan dit tournooi zijn geen kosten verbonden. Men dient dus wel in de maand september vier dinsdagochtenden of vier vrijdagoch tenden beschikbaar te zijn. -<S Leden die belangstelling hebben voor dit tournooi kunnen zich tot en met maandag 27 augustus telefonisch opgeven bij Mevr. M.-L. Janssen, Stationsweg 138a, tel.: 83555. Na maandag 27 augustus zijn geen aanmeldingen meer mogelijk. Definitieve mededelingen over dit huisvrouwen-tournooi zullen in de laatste week van augustus in Oostrum's weekblad worden ver meld Aanmeldingen worden genoteerd in volgorde van binnenkomst. Bij het bespelen van 2 banen kunnen in totaal 32 deelnemers ge plaatst worden. Wij hopen dit maximale aantal ook inderdaad op onze tennisbanen te kunnen zien spelen, en wensen eenieder veel tennisplezier DE WERKGROEP

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 14