-Prettige Vakantie0 De vakantie 1979 staat weer voor de deur. Velen zullen er van profiteren» voor anderen gaat het gewone dagelijkse werk door. Iedereen ervaart om zich heen, dat het vakantie is. Vakantie of geen vakantie, maak je wat vrij voor een ander. Gun de ander zijn vakantie °9 heb begrip voor mensen, die genn vakantie kunnen nemen vanwege werk, ziekte of handicap. Hopelijk werkt het weer mee. Dat is wel nodig voor iedereen. Misschien gaat U zelfs ver weg om de zon te zoeken. Graag wens ik alle vakantiegangers mooie en ontspannende dagen, met goede reis en behouden thuiskomst. Mensen op Reis. Hoer, ik bid U voor alle mensen op reis, op vakantie aan zee, of in het bergland, met de auto langs de weg, met trein of vliegtuig. Laat hen genieten van zoveel mooi's dat hen overal geboden wordt als een geschenk uit Uw hand, Mogen zij dankbaar zijn om een stuk ongeschonden natuur, God er is zoveel dat ons diepe vreugde geeft zoals do bloemen op mijn kamer, het madeliefje in de wei, Ais de mensen het maar niet verknoeien, als zij maar de ogen openen. Want overal geeft ons tekens, tekens van Uw Liefde voor ons. Geboren. Met grote vreugde en dankbaarheid voor dit nieuwe Godsge schenk, gaven Gerrit en Ine Thielen, Rosmolenweg 4, ons bericht van de geboorte van hun tweede kind Yvonne, zusje van Helga Thielen. We wensen de ouders van harte geluk en we hopen dat Ivonne een mooi leven tegemoet gaat. Uw Pastoor. Harmonie Sub Matris Tutela. De wielorbenen kunnen in de pedalen, hot fietsgeweld barst los. Niet alleen in krankriik, maar ook hier in ons eigen -5- het vogeltje dat altijd blijgezind blijft fluiten

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 5