- De verkeerskommissie zal gevraagd worden de straatnamen- bordjes Meyerlaan en Oostrumsveld te plaatsen en tevens een verplaatsbaar hek bij de uitgang van de Kleuter school op de Watermolenstraato Verder wordt met deze kommissie kontakt opgenomen over een aanduiding bebouwde kom aan de Henri Dunantstraat komende van Venray-.-Dit is om onduidelijke verkeerssi- tuaties te voorkomen. - Tot slot was het Werkcomité van mening dat de hele pro blematiek rond het zwaar verkeer van en naar het indus trieterrein le Hulst samen met de dorpsraad van Oirlo aangepakt moet worden. - Volgende openbare vergadering, maandag 20 augustus 20,00 uur in café van Dijk. DAMES GYM CLUB. Dames, donderdag 28 juni is onze laatste gymles van dit seizoen. In de maanden juli en augustus is er geen gymles. We staree ten weer op de eerste donderdag 6 september. Wij wensen U allen een heel fijne vakantie met veel zon en een behouden thuiskomst Het Bestuur. Dezer dagen vond in alle gemeenten van het Gewest Noord Limburg de huis-aan-huisverspreiding plaats van een folder over het nieuwe centraal alarmnummer voor brandweer en am bulancedienst. Deze folder was voorzien van een tweetal stickers voor bevestiging op de draaischijf van de telefoon. Door een foutieve bestelling door de P.T.T. zijn twee ver- scnillende folders door elkaar geraakt, waardoor verwarring is ontstaan over de vraag in welke gemeente welk alarmnummer met ingang van 'i juli a.s. voor brandweer en ambulancedienst De verwarring is ontstaan in de gemeenten Bergen, Broekhui zen, Venray en Meerlo-WanssumHet te draaien nummer wijkt n.l. voor de gehele gemeente Venray af van het nummer, dat door de andere Noordlimburgse gemeenten moet worden gedraaid Volgende week worden in de gehele gemeente Venray de goede folders verspreid met het alarmnummer VENRAY-81333 voor brandweer en ambulancedienst en VENRAY.--80800 voor~de politie Deze nummers gelden alleen voor de gemeente Venray, -•<

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 2