HARMONIE "SUB MATRIS TUTELA" maandag 25 juni: orkestrepetitie in het Parochiehuis: van 19.30 - 20.00 uur: fluiten, es-klarinet en alt-saxen van 20.00 - 22.00 uur: het gehele orkest woensdag 27 juni: repetitie tamboerkorps volgens afspraak. Bespreking AVONDWIELERDRIEDAAGSE. Op donderdag 21 juni (vanavond) wordt in het Parochiehuis om 20r00 uur een bespreking gehouden tussen de organisatie en de sponsors met hun renners. Voor deze avond zijn ook uitgenodigd de renners die door de organisatie voor een aantal sponsors zijn aangezocht. Op deze avond zal eveneens aanwezig zijn Dhr. v/d Heijden die tijdens de Avondwielerdriedaagse als wedstrijd leider/speaker zal optreden. Samen met hem kunnen we dan het gehele verloop, waaronder ook het reglement, nog eens bespre ken. We rekenen graag op de komst van onze sponsors met hun renners AVONDWIELERDRIEDAAGSE IN OOSTRUM. Op vrijdag 29 juni a.s. zal 's avonds om 8 uur in het Parochie huis de Avondwielerdriedaagse van start gaan. Op dat moment zullen 16 ploegen, gesponsord door 16 eigen Oostrumse zaken, volgens schema op de fiets klimmen »en gaan fietsen om het ploegenkampioenschapDe finale van dit kampioenschap zal ver reden worden op zondagavond 1 juli. Ook zal op vrijdagavond de sportieve strijd om het verenigings kampioenschap van start gaan. Een twaalf-tal verenigingen uit onze eigen gemeenschap zal aan dit kampioenschap deelnemen. Bovendien zal op deze vrijdagavond het eerste viertal van de in totaal 12 deelnemende Oostrumse Prominenten op de fiets gaan zitten om uit te maken wie van hen het snelst of hef langzaam ste kan fietsen. Iedereen die belangstelling heeft, kan gerust eens binnen komen wandelen gedurende deze drie dagen. Het geheel wordt opgelui sterd met muziek, hoe meer zielen hoe meer vreugd, iedereen is van harte welkom. Meer gegevens over deze Avondwielerdriedaagse zullen verstrekt worden in het programmablaadje, dat volgende week huis aan huis bezorgd zal worden.

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 11