JEUGDVIEE DAAGSE Donderdag 14 Juni. Vrijdag 15 Juni. Zaterdag 16 Juni. Vertrek vanaf de school on 5 uur. Voor Zondag 17 Juni wordt nog nader bekend genaakt. Indien U Uw kind na afloop nee naar huis neemt? even nee- delen aan de chauffeur van betreffende auto, on misver standen te voorkonen. Zorg voor goede schoenen, liefst geen gymschoenen. Bij evt. opkomende buion kan een vuilniszak net gaten erg goede diensten doen voor de eerste opvang. Voor de kinderen is het een minimale bagage. Het kan in de zakken van rok of broek. Ook kunt U een tas je maken wat zij om liun middel knopen. Bij alle groepen zijn volgauto's, waarin do kinderen hun jassen deponeren. Zondag 17 Juni doen alle wandelaars nee aan het défilé. De opstelling van OGSTEUM; Kennedyplein .- ïïelfrichstraat Achter de harmonie van Oostrum konen eerst de kleuters, dan de klassen 1-2-3- 4 -5 en 6. Er zijn nog enkele kinderen die geen oranje T-shirt hebben. Dezo kunnen ze afhalen vanaf dinsdag 12 .Juni bij M. V/eys, Stationsweg 175? Tel. 81656. V/illen diegene die nog geen 5?inschrijfgeld hebben betaald dit zo spoedig mogelijk doen. V/ij wensen alle wandelaars veel succes!!!! Commissie Jeugdvierdaagse O.J.C. IDUNA Zaterdag, 9 juni, is er in de soos weer een disco-bal!!!! De avond staat o.l.v. de discotheek "STAGE EïlIGHT" De avond begint zoals altijd bond 8 uur, en eindigt om elf uur! Iedereen is weer wolkom! Ook ander materiaal is van harte welkom. Hebt nog materiaal wat U zelf toch niet meer gebruikt, bij ons is het zeer welkom. U kunt bellen naars Bert Daniels 83538 of Bert Linskens 83304. V/ij komen hot dan graag bij U thuis ophalen! BBij voorbaat dank! Bondon do tijd en aanvang worden nog nadere informaties XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Voor een opknapbeurt van de ruimte waar wij altijd het dis- eobal voor de jongeren onder de 16 jaar houden, kunnen we resten verf'of latex gebruiken. ."X'XXXXXXX.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Het ligt ook in de bedoeling om in de maand Juli een hypnose-show te brengen in de soos!!!!

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 5