S.V. Oostrum, AFDELING TENNIS Betreft: TENNISLESSEN. - Bijzonder veel mensen hebben zich* opgegeven voor het nemen van tennisles en het was werkelijk een opgave om iedereen aan bod te kunnen laten komen. De aanvankelijk geplande lesuren blijken niet voldoende te zijn en daarom hebben wij dit aantal uitge breid. Het grote aantal aanmeldingen is een bevestiging van het feit dat er nog veel leden van onze tennisclub niet kunnen ten nissen of hun huidige tennispeil nog wat willen bijschaven. Wij meenden dan ook betreffende leden, gezien het grote aantal, een kans te moeten geven en achten het ten opzichte van onze overi ge leden absoluut verantwoord hiervoor banen te reserveren. Daarbij hebben wij de zaterdagmiddag en zoveel mogelijk avonden de gehele zondag beschikbaar gelaten voor het z.g. vrije spe len Zoals gezegd, blijken de aanvankelijk geplande lesuren niet voldoende te zijn. In samenwerking met de heren BoveeBouwens en Jaspers hebben wij derhalve een geheel nieuw schema op moe ten maken. Daarbij hebben wij zoveel mogelijk getracht met de diverse individuele wensen rekening te houden. Onderstaand geven wij een schema van de lestijden met de daar bij ingedeelde deelnemers. In principe is het niet mogelijk daarvan af te wijken, doch mochten er onoverkomenlijke moei lijkheden zijn, dan gelieve men onderling te trachten lestijden te ruilen. De werkgroep heeft in deze geen enkele bemoeienis. Het lesgeld bedraagt voor de gehele curcus van 10 weken: bij één uur les per week, 250,00. Dit bedrag dient door het tota le aantal spelers van een bepaalde lestijd te worden voldaan. Meestal zijn dit 4 spelers, dus per persoon 62,50 voor de ge hele curcus. In sommige gevallen zijn er 3 spelers en dan wordt het per per soon 84,00 voor de gehele curcus. Dit bedrag dient bij aanvang van de eerste les te worden voldaan. Er zal dan iemand van de werkgroep aanwezig zijn voor het innen van het geld. Tevens kan men dan nog boekjes kopen over "TENNIS" a 2,00. De cursisten dienen zelf voor ballen te zorgen. Een volledige tennisles duurt 50 minuten.

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 6