Me l.derslodool was soms fraai van opzet doch in het straf schopgebied liep alles mis. Oostrum miste deze zondag een koele afmaker en de gunst van Vrouwe Fortuna. Öostrum 2 - Meterik 3 po laatste thuiswedstrijd van dit seizoen is door het twee de met winst afgesloten., Er stonden voor Oostrum geen be langen meer op hot spel, slechts de eer om de hele compe titie ongeslagen te blijven, maar Meterik wilde graag win nen om bij de eerste vijf te eindigen teneinde volgend jaar in de 3e klasse te kunnen blijven spelen» Meterik viel dan ook v/el aan, maar het had aanvallend te weinig kracht om gevaarlijk te worden tegen de hechte Oostrum defensie» Oostrum. nam al vrij snel afstand van de gasten door het traditionele openingsdoelpunt van Ton Kessols. V/iel Boven- teerd maakte kort daarop 2-0 en zo kon Oostrum al spoedig v/at rustiger aandoen» Het was tenslotte veel te warm voor grote inspanningen» Meterik profiteerde hiervan en kwam terug tot 2-1 doordat een hoekschop er ineens indraaide» Voor do rust veranderde er niets meer aan deze stand on danks vele Oostrum-kansenOok na de rust was hot meestal Oostrum dat aanviel ondanks do goede wil van Meterik» Toch viel het doelpunt aan de andere kant» Een vrij gelukkig doelpunt weliswaar, v/ant het v/as een Oostrumvoet die de bal in het doel deed belanden» Deze 2-2 stand v/as beneden de eer van Oostrum en toen c-r iets attenter met de kansen werd omgesprongen kwamen de Oostrum doelpunten dan ook als vanzelf» Het waren resp» Jos Custers, Toetje Poels en Ton Kessels die de eindstand op 3 - 2 stelden» Zondag 20 mei: Mei-processie na de H» Mis van 9-00 uur» Uiterlijk om 9-30 uur worden alle leden bij de kerk aar de hoofdingang verwacht waar we op zullen stellen om deel te nemen aan de processie» Maandag 21 mei .'Orkestrepetitie in het Parochiehuis» van 19»30-20»00 uur: alle klarinetten fluiten van 20»00-22»00 uur: het gehele orkest V/oensdag 23 meiRepetitie tamboerkorps» van 19»00-19»30 uur: leerlingen tamboerkorps van 19»30-21»00 uur: het gehele tamboerkorps Vrijdag 23 mei: Orkestrepetitie in het Parochiehuis» van 20»30-22o30 uur: het gehele orkest» Zaterdag 26 mei: Peeltoernooi te Maashees» Ons optreden is om 20k5 uur, hetgeen betekent dat we om - 9 - HARMONIE ;'SUB MATEIS TUTELA"

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 9