- zondag o»l» hebben we op feestelijke wijze MOEDERDAG gevierde Laat het zondag a»s»-20 mei- 'n feeste lijke dag v/orden voor ons aller Moeder Maria. We beginnen met de Hoogmis om 9 uur -gezongen door ons gemengd koor- daarna, aansluitend op de Hoogmis, hebben we onze jaarlijkse processie met het beeld van 0»L»Vrouw van Oostrum rond de kerk, de eerste genadekapel'van Maria in Nederland» Laten we met velen aan deze processie deelnemen en samen bidden tot Maria voor het welzijn van onze parochie en van de hele chris ten gemeenschap» Als Moeder van God heeft zij zeker speciale aandacht voor ons, haar kinderen die met allerlei moeilijk heden worstelen, en wie heeft die tegenwoordig niet» Hebt U geen moeilijkheden, dan is er zeker alle reden toe om te komen uit dankbaarheid» De processie zal door onze Harmonie worden opgeluisterd Lied van de LENTE» U komt ons tegemoetmijn God, in alle mooie dingen, in de bloemen op het veld, in het lied van de nachtegaal, in hèt brood op de tafel, in het hart dat vreugde kent en pijn, in zoveel duizend dingen» U komt ons tegemoet in de morgenzon, in de rode luchten als de avond valt, in de dauw die op de blaren ligt en in de wind door hoge boomtoppen, in het kind dat lacht en zingt en tatert om zoveel mooie dingen, in zoveel duizend dingen» U komt tot ons, de dagen door, in het woord dat IJ nu tot ons spreekt, in het bro.od dat U met ons breekt, in het werk van zoveel mensen, in hun vreugde en hun pijn, in mijn vreugde .en mijn pijn en in zoveel duizend dingen» GEBOREN:.. Lente, nieuw leven, vreugde en blijdschap» Dat is volledig v/aar in de van Broekhuizenstraat 63, bij Gerard en Annelies Willens» Zij mochten 3 mei hun tweede kind, gezond en wel, met open armen verwelkomen» Zijn naam is kort, krach tig, veelzeggend: PAUL, 'n broertje van Boy» Gerard en Annelies, van harte proficiat met dit nieuwe Gods- 1 .ARIA pEO CESS IEn

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 3