00STRUM 1 - DIS 2° 2-0 Door do overwinning op de DIS reserves behield Oostrum sa men met Kronenberg 1 de toppositie in de 2e klasse V van het afdelingsvoetbalo In een overigens matige wedstrijd waarin Oostrum gedurende de gehele- wedstrijd verreweg de sterkere was, slaagde de ploeg er niet in de vele mogelijkheden, die ontstonden voldoende uit te buiten» De magere 2-0 score drukt dan ook geenszins het krachtsverschil uit tussen bei de teams. De grote druk om te moeten winnen, wil men ten minste de kans op een kampioenschap behouden is hier wel licht mede debet aan» Kort voor de thee-pauze zorgde Jan Janssen voor 1-0» Ook na de hervatting wisten de Oostrum- m'ers geen raad met de vele kansen, terwijl de Oirlonaren slechts zelden gevaarlijk werden» Een kwartier voor tijd was het Gerrit Broeren, die na een pass van Alex Verstegen met een fraaie lob de stand een veiliger aanzien gaf, .2-0» AMERICA 3 - 00STRUM 2 Ongeslagen kampioen! Dat is het resultaat van een lang sei zoen, waarbij in iedere wedstrijd weer om de punten geknokt iso Soms lukte dat wat minder en soms ook lukte dat bijzon der goed, maar er is geen twijfel over, dat Oostrum 2 de sterkste is in de afdeling» Dat ondervond met name Ameri ca 3, dat heel lang in de voetsporen bleef, maar in de kampioenswedstrijd duidelijk teruggewezen werd» Oostrum trad zeer geladen aan en gesteund door een zeer omvangrij ke supporterschare werd vanaf liet begin de aanval gezocht» Met vaak zeer goed voetbal werd America onder druk gezet en America, dat ..toch kornen moest om de noodzakelijke winst te pakken, kwam hier maar nauwelijks onder uit» Het was alles Oostrum wat de klok sloeg en via heel snelle aanval len, veelal over rechts, ontstond'er erg" veel gevaar» Ten' koste van vele hoekschoppen wist America nog wel enige tijd stand te houden, maar uiteindelijk moest men toch buigen en het was Carlo Verheyen die de Oostrummers het eerst deed juichen» Oostrum bleef ook hierna zeer goed doorgaan en men kwam op 0-2, toen Peter van de Burgh een vrije trap vanaf 20 meter er ineens injoeg» Nog was America niet- verslagen, want met een flitsende aanval wist men toch bijna te sco ren, maar het bleek voor de rust wel het enige gevaar te zijn dat men kon stichten» Na de rust viel te verwachten dat America alles of niets zou gaan spelen en men probeerde :Js

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 8