S.V. OOSTRUM AFDELING TENNIS a) Afhalen afhangplaatjes betaling kontributie seizoen 1979. Er liggen nog 15 afhangplaatjes gereed van mensen die zich als lid van onze tennisklub hebben opgegeven, doch nimmer hun afhangplaatjes hebben opgehaald. Wij houden deze afhangplaatjes t/m maandag 14 mei a.s. voor de betreffende leden beschikbaar. Tegen kontante betaling van de kontributie zijn deze verkrijgbaar bij de heer J. Raedts, Mgr. Hanssenstraat 44, tel.: 82274. Volledigheidshalve geven wij onderstaand nogmaals een overzicht van de tarieven: b) Nieuwe leden. De niet afgehaalde afhangplaatjes worden met ingang van dinsdag 15 mei a.s. beschikbaar gesteld aan nieuw op te geven leden uit Oostrum. Eenieder die dus als nog interesse heeft om lid te worden van onze tennis klub, gelieve dit door te geven aan de heer Raedts, die voor het verstrekken van een afhangplaatje resp. innen van de kontributie zorg draagt. c) Door het Bestuur van de Sport Vereniging Oostrum is de officiële openingsdatum van onze tennisbanen verscho ven naar zondag, 2 september a.s. Nadere mededelingen volgen nog. d) Het ligt nu in de bedoeling om in het weekend van 9/10 juni een zgn. kennismakings-toernooi voor alle leden van onze tennisklub, dus zowel junioren als se nioren, te organiseren. Nadere mededelingen hierover volgen nog, doch houdt allen dit weekend hiervoor vrij. daarboven (senioren) met een maximum van van 12 tot 15 jaar van 15 tot 18 jaar tot 12 jaar 25,00 per persoon 50,00 per persoon 75,00 per persoon 100,00 per persoon 300,00 per gezin.

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 12