MEBRLO" 5 OOSTRUK 4 - 4-1 Door blessures geteiste.rd kon Oostrum 4 met slechts negen man sterk aantreden. In de twaalfde minuut kon' men hieraan alsnog een tiende man toevoegen. Tegen alle verwachtingen in was het Oostrum dat na de aftrap het spel bepaalde maar nog verrassender was de snelle 0 - 1 voorsprong toen S. Arts in de 7e minuut verdienstelijk scoorde. Lang konden de gasten zich echter niet verheugen op hun voorsprong, want in de 12e minuut werd een onzuivere doel trap koelbloedig afgestraft. (1 - 1) Ondanks deze snelle gelijkmaker bleven de beste kansen voor de rood-witten, maar zoals zo vaak was het ook nu weer de tegenpartij die aan een enkele kans voldoende had om te scoren. Vanuit een corner over rechts werd vanaf de penal ty-stip ineens gescoord met een loei van een omhaal.1-2) Na rust namen de reële scoringskansen ..aanzienlijk toe met name aan Meerlose zijde dat zienderogen de overhand kreeg door zijn meerderheid aan veldspelers uit te buiten. Door een zwakke afwerking bleef de score in deze tweede periode slechts beperkt tot twee verdere treffers. Rood-wit dat met tien in getal toch verrassend goed partij bleef geven zette alles op zJn enige kans, de counter en dit niet zonder gevaar. Zo zag G. Swinkels een kopbal ge keerd door de lat en bleven S. Arts en T. Fleurkens zonder succes, omdat een goede partij keepende meerlo-doelman in beide gevallen ternauwernood met het been redding bracht. Zo mochten de elf van Meerlo zich na afloep gelukkig prij zen met hun tweede zege in deze competitie want tegen een voltallig elftal hadden ze het zeker niet zo ver geschopt. HUUB REIJNDERS KAMPIOEN VBB 3e KLASSE +_r+++ +++++++T++ Wederom is een S.N .A. speler er in geslaagd om als hoogste' te eindigen. Deze keer H. Reijnders die ongeslagen ka rp- ioen wist te worden in de 3e kl. V.B.B. De wedstrijden die georganiseerd werden door B.V. 't anker kenden een zeer sterke deelnamen. Dat bleek ook tot de laatste dag zo te zijn. Uiteindelijk bleven er twee kandi daten over towH. Reijnders SNA en H. Hendriks OPM Deze partij was wat het gem. betreft wel niet de beste, maar wel de spannendste, want beide spelers gaven elkaar weinig toe. Uiteindelijk wist Huub toch de partij in winst om té zetten met 3 caramboles verschil. Zijn beste partij gem. waren 5*00, 4,16 en 3,75. Huub Proficiat! - -

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 9