Re algemene ledenvergadering van 2 april j.l. kreeg een ex tra feestelijk karakter door de uitreiking van een tweetal onderscheidingen. Aan G, Hinders en H,, Versleijen werd door de president het zilveren Federatie insigne uitgereikt van wege hun 25-jarig lidmaatschap van onze vereniging. Hun echtgenote1s werden in de 'hulde betrokken door aanbied ing van bloemen. Vanaf deze plaats willen wij de jubilaris sen nogmaals van harte feliciteren met deze onderscheiding. zaterdag 7 aprils ophalen van oud papier. Om 10 uur worden de volgende leden bij G. Kessels, Stationsweg verwachtt W. Baltussen, P. Peeters, Jos Martens, H. v/d Venne, Geert Janssen en J. Pingen. Wij willen vragen Uw oud papier weer vanaf 10 uur gebun deld aan de straat te zetten, waarvoor bij voorbaat onze dank. zaterdag 7 aprils Repetitie tamboerkorps in het parochie huis van 17o50 - 19.00 uur2 het gehele tamboerkorps. maa,ndag 9 aprilg Orkestrepetitie in het parochiehuis van 19»30 - 20.00 uurs slagwerkgroep van 20.00 - 22.00 uur; het gehele orkest. woensdag 11 aprils Repetitie tamboerkorps in het parochie huis. van 19« 00 - 19e30 uur; leerlingen tamboerkorps van 19.30 - 21.00 uur; het gehele tamboerkorps AMERICA 2 - 00STRUM 1 1-2 Aanvankelijk leek Oostrum in America een gemakkelijke zege te boeken tegen de reserves van de peelbewoners aldaar. Reeds na 7 minuten spelen wisten de rood-witte een 2-0 voorsprong te nemen door twee gave treffers van respectie velijk Tonny Broeren en Jan Janssen. Wie dacht dat Oostrum de winst voor het grijpen had kwam bedrogen uit. Re Americanen kregen gaandeweg meer vat op het spel en wis ten zo een licht veldoverwicht op te bouwen. Welliswaar bleven de Oostrummers met hun uitvallen gevaar lijk, wat de America-defensie enkele malen trachtte op te lossen door het toepassen van ongeoorloofde middelen, wat hun dan ook prompt een officiële waarschuwwing' opleverde Ook na de hervatting werd het spel er niet beter op. Een Oostrum-ploeg die er niet in slaagde verder uit te lo pen ondanks de toch wel verschillende mogelijkheden, tegen- HARMONIE "SUB MATRIS TIITELA" -

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 7