toch zijn vruchten s.f te worpen. Beeds na 1 m?.. nu ton vus he Jan Janssen die uit een hoekschop magnifiek inkopte-- i-O* rïa 13 minuten was het wederom raak, toen Gerrit Broeren na oen een-twee combinatie met zijn broer To nay voor 2-0 zorgde. Tenslotte toen de Castenrayors het allang niet meer zagen zitten, zorgde HuubUnions door het feilloos benutten van een penalty (wegens hands) voor 3-0» In dit overigens zeer sportieve duel liep Leo Lenssen een sleutelbeenfraktuur op. Montagnards 3 - 'Oostrum 2 Na een zeer lange periode van stilstand de competitie her vatten, brengt bij elke ploeg de. vraag mee hoe zal de te genpartij overwinterd hebben? Kot tweede, voor wie de ver wachtingen voor de rest van de competitie hoog gespannen zijn, zou vóór het duel met het met k- punten achterstand op de 3e plaats staande Montagnards getekend hebben veer een gelijk spelo Maar het bleek dat Oostrum toch goed overwin terd heeft, want Montagnards heeft ons niet kunnen bedrei gen. Op een fantastisch mooie grasmat met goed voetbalweer was het al na de eerste de beste aanval 0-1 voor Oostrum, toen Ton 'Kessels de bal ontnam van een verdediger en loei hard de bal hoog in de hoek joeg. Dat was een enorme op steker en toen Herman Jeucken er kort daarna 0-2 van kon maken door een hoekschop er ineens in te laten draaien, zat Oostrum eigenlijk al op rozen. In deze periode hadden de gasten de score zelfs nog op kunnen voeren, maar het ging allemaal net niet nauwkeurig genoeg. Een kort moment van "rommelen" achter bracht de stand op 1-2 en de spanning v/as terug. Montagnards kon wel veel lawaai maken, maar tot kansen kwamen ze niet en het v/as Oostrum dat door een grote inzet weer het initiatief kon nemen. V/iel Bovendeerd om speelde keurig de hele achterhoede en stelde Leo Broers in staat te scoren, zodat met 1-3 gerust kon worden. De gebruikelijke thee ontbrak, omdat de afstand naar de kleedkamers blijkbaar te groot is. Ook in de tweede helft was het vooral Oostr'um dat voetbalde. Toen Herman Jeucken er 1-^f van maakte, kon Oostrum al vrij vroeg terugschakelen. Toekje Poels kon de stand uit een prachtige kopbal op 1-3 brengen en daarna zelfs zijn hattrick volmaken, zonder dat Bergen daar iets tegenover kan stellen. De stand werd vlak voor tijd op 2-7 gebracht door een ver schot waarop onze keeper zich verkeek. Al met al kon met vertrouwen de overige wedstrijden tegemoet v/orden gezien. t -1 a A*

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 9