KERKDIENSTEN O.L.VROÜW GEBOORTE PAROCHIE OOSTRUM 3 - 11 Mrt Zaterdag Zondag 19o00 uur Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag So 30 10.00 9.00 9.00 9.00 4.00 10.00 9.00 I9o00 uur uur uur uur uur uur uur uur uur Familie Stappers en Nel Arts Jan Haegens (dameskoor) Jan v.d, Berg Gest. jaard, Gerardus Camps, Jacoba en Rosalia Hillc-n (Herenkoor) Theo Camps en Anna Verhoeven Gest. jaard. Jacobus Driessen en Henrica Driessen-Daniëls Overl, fam. Janssen-Hoex Gest. Jaard. Jacob v.d. Voort en echt genote Gezinsmis L-L-T-B- (in het Parochiehuis) Toon van Cuijck en overl. ouders Toon Kleuskens Sjeng Potten (Dameskoor) Misdienaarsbeurtens Zaterdag Zondag 19.00 uur Nico Verstecgen-Jan Peeters-Twan Camps- Marcel Janssen. 8.3O uur Antoine Janssen-Marcel Derks-Marcel Linskens-Frank Verhei jen lOoOO uur Eric Jeuken-Alouis Martens-Antoine Pelzer-Davy Moorrees -o-o-o-o-o-o-o-o-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-O-0-0-0- ASWOENSDAG "En wie van jullie weet wat "aswoensdag" betekent", vroeg ik aan de kinderen die vóór me zaten. Het was toch kennelijk een moeilijke vraag, want er werd diep nagedacht, Totdat een van de kinderen enthousiast zijn vinger opstak; hij wist het! Meneer, zei hij, "aswoensdag" is een afkorting vans aanstaan de woensdag! Weet U het nog, wat de betekenis is van deze dag? Wist U dat de as van aswoensdag afkomstig is van de palm takken die vorig jaar op Palmzondag in de kerk zijn gebruikt? U weet wels eens hebben de mensen van Jerusalem als bezetenen staan zwaaien naar Jezus met immens grote palmtakken die ze van de bomen hadden getrokken. Jezus kwam Jerusalem binnen, en heerlijk dat ze het vonden! Er was geen betere dan Jezusc En zoals wij zouden roepen en zingen vans lang zal hij leven! ens Leve de Koningin! zo zongen zij vans hosanna in de hoge, gezegend Hij die komt namens de Heer (GGD). Hosanna in de hoge! Ze trokken hun jassen en mantels uit en legden die op de grond, want hun nieuwe koning moest over a h

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 4