need christen te rijn, clan "willen ze ook graag hun kind dooi de doop bij die groep christenen laten opnemen, Dat gunnen ze hun kind. Mocht zeen-lief er later anders over denken - wanneer hij volwassen is geworden, dan staat het hem vrij om te doen wat hij meent te moeten doen. Maar van de andere kant; als ouders vinden dat hot geen zin heeft om christen te zijn, waarom zouden zij hun kind dan tocli door het doop sel laten opnemen "bij die- christenen Dat zou niet- hele maal oprecht zijn. Mocht ook hun kind or later over denken en graag wol een oprecht christen willen zijn, dan staat het hem vrij om tc doen wat hij meent te moeten doen; christen worden. Als het kind vraagt; "Waarom hebt U me laten dopen dan vraagt het zijn ouders waarom het geloof in christus en de navolging van zijn levenswijze voor hen zó belangrijk was dat ze hem wilden laten dooien en hen in de geest van Christus wilden opvoeden. Mocht uw kind U dus ooit cle vraag stellen: "V/aarom hebt me eigenlijk laten dopen?", dan duim ik voor U dat U niet zakt! IJlv ALLER AANNACIIT VOOR DB PREEK VAN GRAPJE LEMMENS VOOR. Zoals de meesten onder ons wel veten, heeft Gradje Lommens, jaren lang, als Vorst van cle Carnavalsvereniging de KARICLIKGSLSop carnavalszondag 'n boeiende preek gehouden, gevolgd door 'n collecte voor oen of ander bijzonder goed doel. Hoewel hij enkele weken geleden als Vorst is afge treden, wil hij toch ook dit jaar weer graag de pastoor 'n vrije zondag bezorgen en gewoon als Gradjc Lemmens de pre- dicatio houden op carnavalszondag, maar niet alleen in do Hoogmis, maar ook in clo H.Mis van zaterdagavond om 19.00 u. en in dc H.Mis van zondag on 8,30 uur. En wel vanwege 'n heel bijzondere gebeurtenis, cn voor rn heel bijzonder goed dool. ZUSTER- TEUU3 LEMMENSde zus van Gradje Lemmens, viert 'n jubileum, Zij is nu 40 jaar werzaan in de missie als missiezuster - 40 jaar zware arbeid - 40 jaar gewerkt voor de meest arme stumpers - 40 jaar lang ontzaggelijk veel goed gedaan aan anderen. Noch haar vorzaamheden, noch de dure reis laten haar toe dit jubileumfeest in Oostrum te vieren, bovendien wil ze het zelf vieren temidden van al haar geliefde stumpers. Maar ik ben er zeker van dat het voor haar 'n geweldige verrassing zou zijn als ze vernam dat wij hier in Oostrum voor haar toch 'n receptie hebben gehouden...... in dc vorm van 'n klinkende collecte in de kerk. Daarom zal Gradjc Lemmens in het komende weekend proken over het werk van zijn zus, en zal in alle H.Missen Gecollecteerd worden voor het werk van zijn zus. Bezorgen i

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 13