ook de jaarlijkse kermis te doen plaatsvinden. Verder wordt het plein op een "brinkachtig" aandóende wijze beplant met bomen, die een groot formaat moeten bereiken. Hieronder zal een haagbeplanting voor bescherming worden aangebracht. Het parkeerterrein, dat ten zuiden van het gemeenschapshuis is geprojecteerd, kan nog niet worden aangelegd omdat ter plaatse nog een tijdelijk schoolgebouw aanwezig is. Wel zal worden aangelegd het van west naar oost (van Watermolen straat naar kerk ^Dopende: jtad. Tussen de basisschoolen Vlasakker zullen sp.eelterreintjes worden aangelegd. De kos tan:-wonden- geraamd - óp - -.48600 - - Nu het college zich in zijn algemeenheid, met de plannen heeft kunnen verenigen zal de commissie voor openbare werken om advies worden gevraagd, waarna een voorstel: aan de raad zal worden gedaan om voor de uitvoering van het plan geld beschikbaar te stellen. VOORZITTERSVERGADERING De voorzittersvergadering heeft plaats op 5 februari a.s. om 20.00 uur in Tt bowlingcentrum. Her werkcomité Aan de meis.ies en leidsters van COZO.s A.s. zondag 28 januari hebben we weer een gezamenlijke aktiviteit. Dit keer is er een spellonmiddag }±n wedstrijd- vorm. We verwachten de meisjes om 14.00 uur hij cafe v. Dijk in de nieuwe zaal en de leidsters worden om kwart over één verwacht. Hopenlijk komen jullie allemaal De Leidsters xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx BIENKE BOLDERS A.s. woensdag 31 januari hebben we de volgende clubavond. Zijn jullie weer allémaal aanwezig? - Tot dan. Marlies en Miriam.. - xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx GEVONDEN Sluiting met handvat van paraplu. afhalens Valkenkampstraat 4 Oostrum - xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx. X5XXXXX2XXXXXXIXXÏÏXXXXXXX2XXXXSÏAXXXÏSX2XXSXXXXXXXXXXXXXXXX

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 2