KERKDIENSTEN O .LVROUW GEBOORTE PAROCHIE OOSTRUM 13 - 21 januario Jaardienst Jan v.d» Berg Theodorus van Arsen (Herenkoor) Fam. Stappers en Nel Arts Toon Kleuskens (vanw. het Kerkbestuur) (Dameskoor) Theo Camps en Anna Verhoeven Uit dankbaarheid Gerard Hendrickx en overl. familie Toon van Cuyck en overl» ouders Johanna van Achten Overl. ouders Jenneskens-Gielens Sjeng Potten Mina Tacken-Janssen, Pieter Hendricus Janssen en Toon Kleuskens (vanw. be jaardenvereniging) (Dameskoor) Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19o00 uur: Robert Claessens - Marcel Litjens - Jan Peeters - Hans Mulder Zondag 8.30 uur: Antoine Janssen - Marcel Derks - Pieter Verhagen - Frank Drabbels 10.00 uur: Berry en Alex Oudenhoven - Davy Moor rees - Alouis Martens. MIDDENIN DE KERK In een voetbalteam is de middenlinie van groot belang. Je kunt nogal eens zeggen dat een wedstrijd op het middenveld gewonnen wordt. Nu is die naam middenlinie soms wat mis leidend-, Je zou dan kunnen denken aan middelmaat, het gulden midden, aan.....geen voorhoede zijn maar ook geen achterhoede, vlees noch vis. Maar wie beter op de hoogte is die weet dat een goede middenlinie nooit op de midden stip blijft staan; ze is voortdurend in beweging. De middenlinie is de verbinding tussen beide: het centrum. Ook in het kerkelijke leven is er een voorhoede, zij moet er zijn en ze heeft bestaansrecht, zolang ze maar niet buitenspel gaat staan, want dan heeft ze de aansluiting met het team verloren en is waardeloos. Ook in het kerkelijke leven is er een achterhoede. En die moet er ook zijn. Er zijn zoveel echt waardevolle zaken te verdedigen die door de tegenpartij worden aangevallen! Maar dan moet de achterhoede haar taak ook goed verstaan, niet Zaterdag 19-00 uur: Zondag 8.30 uur 10.00 uur Maandag 9-00 uur Dinsdag 9-00 uur Woensdag 9-00 uur Donderdag 9-00 uur Vrijdag 9-00 uur Zaterdag 19-00 uur

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 2