Doen als Hij Te eten geven, maar meer dan dat; een huis geven en dan nog een thuis; Doen als Hij: geringen verheffen, mensen afstemmen op elkaar, de een de ander toekeren, maar ook inkeren, bij jezelf binnengaan: deuren dicht, handen gevouwen, trachten te we ten wie je bent-, de Geest een kans geven, je ogen sluiten, om opnieuw en des te beter Gods woord te verstaan, alleen durven zijn om op nieuw te weten dat je er niet alleen voor staat. KERSTGESCHENK VO|OR ONZE OOSTRUMSE MISSIONARISSEN Degenen die nog iets willen bijdragen voor het Kerstgeschenk aan onze Oostrumse Missionarissen, kunnen dat dit weekend nog doen, in de offerblok achter in de kerk» 2 Januari gaat het geofferde geld naar de Rabobank en Dhr» Janssen zorgt dan wel dat het op de juiste plaats komto Uw pastoor. Aangezien het nog vele malen voorkomt dat kinderen van di verse sportverengingen binnen een kort tijdsbestek worden onderzocht door de sportkeuringsarts en de schoolarts, wil len wij d.m.v. deze brief duidelijkheid scheppen en hopen we te bereiken dat in de toekomst dergelijke doublures wor den voorkomen. Zoals u misschien weet, geven w^-j al enige jaren aan de door ons algeheel onderzochte kinderen een zgn. sportadviseringskaart (zie bijlage). Met deze kaart kunnen zij, via de sportvereniging, een algemene sportkeuringskaart ontvangen van het bureau voor medische sportkeuring. In het geval dat er, op medische gronden, sportbeperkingen moeten v/orden opgelegd, wordt dit door ons op de sportadviserings- kaart aangegeven. Deze beperkingen kunnen dan door het bureau voor medische sportkeuring worden overgenomen op de sport keuringskaart. Deze algemene sportkeuringskaart is geldig voor het overgrote deel der sportverenigingen. In het ver leden ontstonden er problemen omdat niet duidelijk was wan neer de kinderen door de schoolarts onderzocht werden. In bovengenoemde gemeenten worden elk jaar alle zesde klassers (11 a 12 jarigen) en in de meeste gevallen ook de tweede klassers (7 a 8 jarigen) in de loop van het schooljaat on derzocht en krijgen zij allen een sportadviseringskaart Tevens worden alle 6 jarige kleuters onderzocht. Aan hen wordt alleen een sportadviseringskaart gegeven op verzoek van de ouders. Het is daarom aan te bevelen om altijd eerst te vragen naar de sportadviseringskaart van de schoolarts SCHOOLARTSENDIENST

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 5