Open Jongerencentrum IDUNA Oostrum. Op vrijdag 24 november, zal in de soos de oorlogsfilm "Battle of the Bulge" vertoond worden. De grootste tankslag uit de tweede wereldoorlog, tijdens het Ardenneoffensief in de winter, wordt hier op spektakulaire wijze weergegeven. Iedereen is natuurlijk van harte welkom. We beginnen om 20.00 uur en de entree is twee piek. Zaterdag 25 november houden we weer een discobal met drive-in discotheek "Stage Fright". We beginnen om half acht en gaan door tot ongeveer elf uur. We hopen dat jullie er dan ook weer allemaal zijn. Zondag 26 november treedt in de soos de groep "The Hooked" uit Venray op. Deze groep speelt voornamelijk hardrock en is be slist de moeite waard te komen beluisteren. Het concert begint om 20.00 uur in de oude watermolen te Oostrum natuurlijk. p.s. De kindermiddag met de kinderfilm en het poppentheater zal waarschijnlijk plaatsvinden op woensdag 27 december, tijdens de Kerstvakantie. Nader bericht volgt spoedig. Toekenning woningen in Oostrum. Via kennisgeving aan de dorpsraad en gesprekken met woningzoe kenden heeft makelaar van Soest - geheel volgens de hem opgeleg de spelregels - geprobeerd de negen aan de Randenrade te Oostrum gebouwde woningen aan Oostrumse gegadigden te verkopen. Nu van Oostrumse zijde niet voldoende belangstelling is geble ken heeft het college besloten een verruiming van de opgelegde beperkingen toe te staan en wel zodanig, dat van deze negen woningen van Westland/Utrecht Projektontwikkeling - zes stuks mogen worden verkocht aan gegadigden, woonachtig in of economisch gebonden zijn aan Venray, - drie stuks alsnog gereserveerd moeten blijven voor de autoch tone bevolking van Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 14