Daarna kwam de Vlasbloem voor het voetlicht met de klucht: "In het vrolijke weerhaantje"en ik veronderstel dat de acteurs en actrices wel duidelijk aangevoeld hebben dat de hele zaal intens genoot van hun spel, hetgeen ook tot uiting kwam door de veie lach-salvo's vanuit het publieke Het was 'n klucht, fn goede klucht, 'n klucht waarin tussendoor nog gauw enige grote levenswaarheden geslingerd werdeno Het v/asheel zeker voor deze tijd van spanningen, fn goed gekozen stuk» Phil Bosmans schrijft in Menslief ik hou van je het volgende: Het is een verloren dag, de dag, waarop je niet gelachen hebt. Dan was in dit opzicht deze avond heel zeker geen verloren avond. Maar het v/as niet alleen 'n goed gekozen stuk, het werd ook gev/eldig goed vertolkt door alle spelers en speelsters, de karakters werden prima uitgebeeld. Graag en van harte dan ook mijn kompliment aan de Regisseur Gradje Lemmens, alle acteurs en actrices, allen die vóór en achter de schermen zijn opgetreden voor deze kostelijke avond die jullie onze gemeenschap hebben aangeboden; heel hartelijk dank, en ik meen wel te mogen zeggen: namens ons allen, gezien het uitbundige applaus op het eind van de avond. Harmonie en Vlasbloem, bedankt voor dit avondje uit - met onze Harmonie en de Vlasbloem zitten we goed. Beste mc-nsen, onze harmonie en onze vlasbloem zijn 'n rijk bezit voor onze gemeenschap; stelt IJ eens voor dat zij er niet waren, wat zou dat !n leegte brengen in ons dorp, in onze gemeenschap. Daarom: houdt ze in erei UW PASTOOR. We verwachten allen. HET BESTUUR. NOBEL NIEUWS: De onderlinge wedstrijden van afgelopen zondag is in zijn- geheel mooi en sportief verlopen, voor onze vereniging. 7 DAMES EN HEREMOOR: Vrijdag 8 uur gezamenlijke repetitie.

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 7