Zondag 12/ll stond de lielangri jke wedstrijd Meterik - Oostrum op e programma. Nog bekend van ons oefenprogramma waar we er met een paar doelpunten verschil van verloren hadden. Een reden te meer het nu wat energieker aan te uakken. Wat wel wel tegenviel want direct na de aftrap was het Meterik die een fel offensief inzette en voor dat de aehter- noede er wat van gezfen had was het 1-0. Onhoudbaar was de bal m de linkerbovenhoek verdwenen. Dit was dan meteen een domper op het plan wat Oostuum had opgesteld. Geleidelijk ging Oostrum het spel naar zijn hand zetten mede door het goede stoorwerk op het middenveld. Nadat de doel- man van Meterik nog eerst een prachtig schot van Piet Emohs ïad gepareerd, moest hij .later toch de meerdere erkennen m de Oostrumaanvallers. Tonny Kessels liet de gelijkmaker meer wilden was duidelijk aan Jan van Hout te merken, die na een fraai op gezette aanval een even goed einde maakte; 1-2 Dit was tevens de rust-stand. Na de wat apart smakende thee was het Herman Jeuken die weer een prachtige aanval met een doelpunt afronde, maar om on verklaarbare reden werd het door de scheidsrechter afgekeurd. Mede aoo:r het goede st.oorwen was het een achterhoede speler van Meteriir die, in het nauw gebracht zijn eigen doelman verrasttev 1 - 5. Na dit doelpunt viel tonny Kessels gebles seerd uit en nam Martien Verstegen zijn plaats in, - Met een paar prachtige passeerbewegingen zeètè hij de tegenstanders op het verkés-r^ been en rondde af. 1 - 4. Na deze treffer dan de gerechtigheid voor Herman1 - 5# John Derks ons werkpaardje in de voorhoede, die als hij dat wil, veel kan, werd eindelijk weer eens beloond voor al het sjouwen. Hij was het die de stand op 1 - 6 bracht. Dat de concentratie ging verzwakken bij zo'n stand was het beste te merken toen we een penalty mochten nemen, voor een hands bal, Jan zou het. wel even klaren. Anders een ziedend schot te hanteren, nu schijnbaar al z'n kruit verschoten hebbende i-iet een rollertje los wat zonder moeite gestopt kon worden Dat het tenslotte door Martien Verstegen nog 1-7 werd is misschien alleen nog van belang voor het doelgemiddelde Al met al weer een met vlagen goed gespeelde wedstrijd, waarin door de gehele ploeg goed is gewerkt. -12- XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXSXXXXXXXIXXXXSXXXXXXXXXXXXXXXIZXXXXX

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 12