tQostrum 4 - Montagnards 6. Het duel Oostrum - Montagnards 6 werd uiteindelijk toch nop in Oostrum's voordeel beslist.Tot driemaal toe kwam Bergen voor maar wist Oostrum de stand keer op keer gelijk te trekken. Na de derde gelijkmaker verbraken de gastheren de regelmaat door zelf de voorsprong te nemen en deze met nog één doelpunt uit te breiden, waardoor de waardevolle wedstrijdpunten zo goed als zeker in eigen huis bleven. ÏHet ging Oostrum tegen dit laag geklasseerde Bergen echter niet gemakkelijk af getuige het scoreverloop. In een matigsspèl wist liet driemaal een snelle gelijkmaker te scoren en eerst in het laatste half uur wist het een klein overwicht te nemen door akkurator en forser spel» Opvallend was de rol van aanvaller M. Eessels die anders door pech vervolgd nu vijfmaal tot scoren kwam en daarmee alle goals voor zijn rekening nam. De scoren werd in de 29ste minuut door de gastheren geopend. Een onzuivere uit trap van doelman Iï0 Daniels werd met een subliem afstands schot afgestrafd (O-l). 11 Minuten later ving M, Eessels in de spits de bal met de borst op en ronde af met een loei- Ihard schot via binnenkant paal (l-l). Vijf minuten na rust ■nam Bergen opnieuw de voorsprong. Een counter over links deed G-. Swinkels in de 52ste minuut de bal voorzetten en slechts twee minuten na op achterstand te zijn gekomen scoorde M. Eessels opnieuw de gelijkmaker (2-2). In de 65ste minuut kon Bergen door een grove verdedigingsfout voor de derde maal de leiding nemen. (2-3) Oostrum1s spelniveau zak te in deze fase tot een minimum om in de 63ste minuut te herleven door opnieuw gelijk te komen (3-3) -^en door J„ Verheyen scherp genomen corner vond in dc 75ste minuut het hoofd van M. Eessels, die door in te koppen voor de verras sende 4-3 voorsprong zorgde. 10 Minuten voor het einde werd de overwinning zeker gesteld door de vijfde treffer. Bij he uitverdedigen nam laatste man G-. Arts het leder op de slof welke vervolgens door J. Ousters over Bergen's defensie ge- lobt werd, waar een attente M. Eessels op door ging om de aanval af te ronden door het leder door de benen van de ver uitgekomen keeper te schieten (5-3)« Deze stand kwam in de j resterende speeltijd nog tweemaal in gevaar door doelrijpe scoringskansen van wanhopig aanvallende Montagnards-spelers De éérste scoringskans op enkele meters op doel afgevuurd kon met moeite door doelman H. Daniels tot corner verwerkt worden. Kort daarop leek een lobballctje de ver voor zijn doel staande keeper in uitzichtloze positie te, plaatsen paar „.dgze bal werd door T-» Fieurkcns weggewerkt. En zo bleef het 'j-j voor Oostrum. -3D-

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 10