nakijken gaf (3-0)Alhoewel op de éérste twee minuten na.; Oostrum het duel geheel in de hand had, bleek echter door de verrassende ontwikkelingen en de daarmee gepaard gaande snelle 3-0 voorsprong de aanvalsdrift wat geluwd. DJ=So begon weer een serieus te nemen bedreiging te vormen wat de Oostrum-formatie tot aktie dwong. De eerste overwinnings roes nam dan ook snel weer plaats voor ondernemingsgeest wat in de 13e minuut na rust beloond werd met de vierde treffer. Een corner genomen op de rechtervleugel werd onvol- dtasncle door de doelman weggeslagen waardoor de vrij opgestel de P. Lepsi in kansrijke positie kwam en niet teleurstelde (4-0)o Verder scoren bleef voor Oostrum uit, en doordat de defensie z!n mannetje stond bleef het voor Oirlo bij enkele onnauwkeurige schoten op doel. Zondag 29 oktober werd weer door onze club deelgenomen aar de kringwedstrijd te Meerlo met 13 amazones en ruiters voor inde dressuur - springen, en de proef voor de startkaart. Voor springen nieuwelingen wist Piet Staaks met Paddy -een 6e prijs te behalen. Thei Staaks met Orion behaalde een 1e prijs voor springer-klasse B. Voor ind. dressuur. In klasse LI behaalde hij een 2e prijs met 132 pnt„ Mej. Marga Beerkens met Pattie wist een 30 prijs te behalen voor ind. dressuur met 121 pnto klasse B. Verder slaagde voor de proef Mej. Linda Relouw met Attemien pnt. Jan Pouwels met Nanny met 116 pnt. Gerard Berkers mc-t Poghert met 120 pnt. Ga zo door amazones en ruiters het was weer een goede dag voor onze B.C. S.N.A. üitsigen V.B.B. club Het Bestuur O.P.M. 1 - SoN.Ao 1 B0 Willems - Ho Hendriks - Bo Hendriks - J. v. Lankveld - Wo Swaghoven H. Lensen H. Reynders H. Joosten 2-0 0-2 2-0 2-0 De Carambole 1 P, Dirkx S.N.A. 2 4-6 E. v.d. Venne 0 - 13 - "f1*****************************************************^^^ .NOBEL NIEUWS

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 13