s REDAKTIEADRES: Mgr. Hanssenstr. 44 RABO-BANK No. 1400.01.751 7e Jaargang No. 42 26 oktober 1978 Verkorte notulen van de overdrachtsvergadering van het werkcomité op woensdag 18 oktober j.l. In zijn openingswoord begroette voorzitter M. Fleurkens de nieuw gekozen leden van het werkcomité en bedankte de scheidende leden voor al datgene wat ze in de afgelopen jaren gedaan hadden voor het werkcomité en voor Oostrum. Daarna nam hij zelf afscheid- aïs voorzitter. Eenstemmig werden diegenen gekozen die zich beschik- baar stelden voor het dagelijks bestuur. Het dagelijks bestuur van het werkcomité wordt gevormd door de volgende leden: J. Reuling, voorzitter J. Raedts, penningmeester/vice-voorzitter M. Laurensse, secretaris H._ Bruggeman, 2e secretaris; De nieuwe voorzitter sprak zijn dank uit voor de scheidende le den van het werkcomité en hoopte dat het huidige werkcomité de tot nu toe ingeslagen weg zou vervolgen. Vervolgens stelde hij een aantal zaken aan de order, zoals de organisatie van het Sint- Nicolaasfeestaanvulling in de commissie buurtwerk en de rayon commissie. Tijdens de rondvraag dankte de pastoor het oude werk comité, en bedankte de heer Fleurkens in het bijzonder voor de vele jaren die hij aan het werkcomité besteedde. Vervolgens wenste hij het nieuwe werkcomité veel succes toe; Verder kwamen ter discussie de busverbinding Venray-OostrumOok de vraag of de naam "Werkcomité Öostrum" gehandhaafd moest blijven. De voor zitter zegde toe hierop terug te komen in een volgende vergade ring welke gehouden zal worden op maandag, 30 oktober a.s. in het zaaltje van café Vermeulen om 19.30 uur. Vervolgens sloot hij de vergadering. I f 4 i OOSTRUM WEEKBLAD

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 1