In de uitbeurt tegen Castenray 3 kreeg Oostrum ruimschoots de kans om het doelsaldo hoog op te voeren* vat gezien de uitslag ook gedeelte lijk lukte. Toch had de score veel hoger kunnen en moeten zijn tegen een zwak opererende Castenray-ploeg, die bovendien hun vaste doelman miste, echter zich toch dapper verveerde. Oostrum maakte de Tout te veel door liet midden het doel te bereiken en te veinig over de vleugels te spelenbovendien varen de aanvallen traag van opzet. In de eerste hekf.t verden 5 doelpunten geproduceerd, vaar- na het 20 minuten duurde voordat nummer 6 de doellijn pas seerde. Castenray 3 daarentegen kreeg ook enkele kansen mede door nonchallant optreden van de Oostrun- verdediging. De thuisploeg slaagde er echter niet in de toch vel verdiende tegentreffer te scoren. De doelpuntenmakers s Jan Janssen 5z9 Guus Muyres 2::, Jan van Hout 2s en Gerrit Broeren 1 z» Oostrum 2 Speelde Oostrum 2 vorig seizoen nog tegen Montagnards 4 dit jaar zijn ve ingedeeld bij llontagnards 3 en je mag dan vervachten dat dit elftal sterker is dan het 4e vaar ve vorig jaar tegen speelden. Dat is ook helemaal uitgekomen. In de jange ploeg van de Bergbeklimmers school veel technisch talent en Oestrum is het vuur aan de schenen gelegd. Vooral in de eerste helft vas het Bergen dat de toon aangaf, liet koipte niet altijd bij Oostrum en daardoor kon 3ergen enkele malen heel gevaarlijk vorden, vaarbij Oostrum echt niet over geluk mocht klagen toen bijv. een geheel vrij-» staande speler de bal rakelings naast kopte. Ook al kreeg Montagnards veel kansen,Co strum zat zeker niet stil en als de aanval verd opgezocht bleek de kracht van de tegenstander niet in de verdediging te liggen. Br kwamen ook voor de gastheren mogelijkheden en uit een corner*kon Ton Broeren Oostrum zelfs op voorsprong zetten. Ha de pauze verd een stormloop van Bergen vervacht, maar het omgekeerde vas vaar. .Oostrum liet in deze periode zijn boste voetbal zien nn er ontstonden veel mogelijkheden. Do verdveen hen knap schot van Bert de 1:1 cyn maar net naast het doel. Ben andere goede aanval bracht John Derickir in stelling en hij kon fraai scoren, zodat een comfortabele 2-0 voorsprong verd genomen. Bergen roerde zich langzamerhand flinker maar vist de kansen niet in doelnunten om te zetten. Toch kvam men aan de alles zins verdiende tegentreffer toe na een te gehaast uitverde digen vai Oostrum, vaardoorzofn kwartier voor tijd Hiel Eunzler net een ver schot kon worden gepasseerd. G Castenray 3 -- Oost rum 1 0 - 10

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 8