Vanuit do kleuterschools - Vanaf cleze week behandelen we het onderwerp =kermis= op schoolo Al onze aktiviteiten zijn uiteraard op dit on derwerp afgestemde =taalaktiviteiten= - Woorden die we gebruiken en verklaren i.v.m, dit projekt zijn b.v. -kassa- penning- café- suikerspin- prijzeno etc. - Voor de "groten" behandelen we het begrip =evenveel= en voor de jongsten =groot/klein=. Voor de oudsten v/erken we dit uit op de z.g. "speel-werkbladen" - Bewegingsverhaaldit doen we rondom een gymles. Knutselen expressie V/erken met waardeloze materialen: wc beelden datgene uit v/at op de kermis staat We kunnen alle soorten doosjes gebruiken - lange keuken rollen - kurken - bierviltjes etc. - groepswerk vooral met de oudsten -verven - tekenen - boetseren - rollenspelletjes. Bij de muzikale vorming gaan we van een "kerrnisliedje" uit o V/ij v/erken dus deze twee weken vóór de kermis over het onderwerp "kermis" -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- U weet toch dat tijdens de kermisweek de kleuterschool óe hele week gesloten is 2 V/ij willen het volgende ook nog onder Uw aandacht brengen Even als het vorig schooljaar zullen wij weer het t.v kleuterschoolprogramma gaan volgen =ZIE Z0=„ Dit programma is om de 14 dagen steeds op dinsdag met een herhaling op woensdag. Wij zullen veelal de woensdaguit zendingen gaan bekijken omdat de ochtend dan lager is. De eerste uitzending is op f septa.s. om 10 uur. Misschien heeft U tijd om dit ook mee te volgen, leuk om met Uw kind over het behandelde onderwerp te praten. Het onderwerp staat om de ié- dagen in Uw t.v. programma blad aangegeven onder de rubriek "schooltelevisie".

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 11