'n UNIEK GEBEUREN VOOR OOSTRUM TWEE WONDERLIJKE kTnDEREN TE BELUISTEREN: Dankzij de bemiddeling van de organiste van ons Dameskoor Monique de Boer, zullen we a.s. zaterdag - 19 augustus - in de avondmis van 19°00 uur twee bijzondere talenten in ons midden hebben, die deze eucharistieviering zullen op luisteren met orgel en fluit Het zijn twee jongetjes uit Frankrijk, kennisjes van Monique de Boer, nolo Eric Degardine, 11 jaar oud':' en zijn broertje Ivan, 9 jaar oud» Eric speelt orgel en piano waar voor hem al verscheidene medailles zijn toegekend; hij heeft met orkest gespeeld in Duitsland, Frankrijk en Zweden Hij gaf op 8 jarige leeftijd al 'n concert met 'n Frans orkesto Zijn eerste orgel-recital op 7 jarige leeftijd Hij improviseert en componeertOok zijn broertje Ivan is al in het bezit van verscheidene medailles» Ivan speelt Klavecimbel en fluit; ook hij improviseert en. componeert» Beiden gaan vanaf hun be jaar naar nationale concours, spelen voor de Franse radio en hebben beiden de titel van: Ridder van het koninkrijk van de muziek» AoSo zaterdag zal ons Dameskoor de vaste gezangen verzorgen van de avondmis, n»!» het kyrie, gloria, sanctus en Agnus Deio In het begin van de H»Mis zal Eric 'n Improvisatie laten horen op het orgelo In plaats van de tussenzang speelt Eric 'n Choral van Bach op het orgel» Onder het offertorium treden beiden op: Eric op het orgel en Ivan met de fluit» Onder de communie 'n prélude en fuga door Eric op het orgel Daarna zal Monique de Boer het "Ave Maria van Handel" zingen, terwijl Eric haar op het orgel zal begeleiden» Vervolgens 'n Compositie van Ivan gespeeld door beiden» En tot slot: n Improvisatie van Eric op het orgel» We mogen Monique de Boer wel bijzonder dankbaar zijn dat zij dit klaar gespeeld heeft, want ongetwijfeld zullen velen zaterdag askunnen genieten van de bijzondere muzikale talenten van Eric en Ivan. En heel, heel hartelijk dank aan Eric en Ivan dat zij voor de Oostrumse parochiegemeenschap willen optreden» We hopen dan ook dat onze kerkgangers dit bijzonder ge beuren zullen waarderen en blijk zullen geven van hun waardering UW PASTOOR.

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 9