3 Da/;en Geralstein0 Met genoten succes van de eerste reis hebben vij het Ge noegen deze reis veer te organiseren en vel op 18 en 23 september 1978 Vertrek rond 10o00 uur uit Uv voorplaatso Terug in Uv/ opstapplaats om ongeveer 19«00 uui Verblijf: in Hotel Rose te Gerolstein op basis van volpension .Het hotel is rustig gelegen aan de rand van een prachtig wandelgebied, dus een wandelstok is vel op zijn.plaats. Alle kamers zijn voorzien van bad en toiletw 1e dag: Vertrok in Uv voorplaats via Aken en Schleideh naar Onderweg- wordt een korte pauze ingelast en een lunch gebruikte (deze is in de reissom begrepen)e 2e dag: !s morgens ter vrije beschikking, om de omgeving te verkennen0 's middags naar Pronsfeld en Lünobach, vaar een privédierenparl: ligt, velke bezocht kan vorden. 3e dag: dagtocht Koblenz en Moezelo Met bezoek aan Maria Laacli en de Deutschen Eek eventueel het kasteel (slot) van Koblenzo "7e dag: ?s morgens een bezoek aan de kratermuren te Daun, met een. zeer aantrekkelijke toeristische route- 's middags een bezoek aan de Kasselburg vaar een groot .Wildpark is met voorstellingen 3e dag: 's morgens ter vrije beschikking, uaarna vij na de lunch veer huiswaarts keren. De indeling van de te maken dagtochten kan veranderen door de weersomstandigheden. Verder wordt er een bingoavond ge organiseerd - De totale reissom zoals hierboven omschreven bedraagt 3^3p.p. eentreegelden zijn niet- bij de reis som begrepen.. Minimaal dienen voor deze reizen 20 personen geboekt te hebben, zodat deze zeker doorgang kan vinden.. U geniet de diensten van een chauffeur en reisleidster Opgave kan geschieden bij een der bestuursleden. Het bestuuro BEJAARDENVERENIGING OOSTRUM: Gerolstein.

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 10