Bent U verplicht verzekerdneem dan voor vertrek eerst kontakt op met Uw Ziekenfonds» Via Uw ziekenfonds bent U ook in het buitenland gedeeltelijk verzekerd» Uw zieken fonds verstrekt U gratis bij vertrek deze "BUITENLAND DEKKING". In EEG-landen is dit de E-111 verklaring» Omdat Uw ziekenfonds geen volledige Buitenland-dekking heeft en omdat de Ideale Reisverzekering een ruimere dek king heeft, adviseren wij U om naast Uw'ziekenfonds dus een speciale Reisverzekering af te sluiten» De polis "Ideale Reisverzekering" kunnen wij U verstrekken. Uw kantoor van het ziekenfonds in de Passage in Venray is dagelijks geopend van 9»00 tot 16.00 uur. Bent U vrijwillig verzekerd: kontroleer of Uw ziekte kostenpolis voldoende buitenland-dekking heeft. Dit zal voor vrijwel alle verzekeringsmaatschappijen wel in orde zijn; neem geen risico. Daarnaast adviseren wij U een "Ideale Reisverzekering" erbij te nemen, wegens de ruimere dekking o„m. diefstal/invaliditeit e.d.. De polis "Ideale Reisverzekering" kunt U meteen op onze bank afsluiten en meenemen. Hebt U te maken met kosten in het Buitenland: vraag bij verlies of diefstal politierapport en/of verklaring van hoteldirektie of beheerder Camping. Bij ziektekosten: vraag steeds naar rekening van dokter, apotheek i.v.m» declaratie bij verzekeringsmaatschappij. ïs Uw auto uitsluitend. WA~verzekerd? Al eens gedacht aan een tijdelijke vakantie casco-ver zekering voor Uw auto? Premie afhankelijk van HUIDIGE catalogusprijs. Duur verzekering: minimaal 10 dagen. Eigen risico: 200,== voor zowel binnen- als buiten land Tevens kunt U bij onze Bank de Internationale Reis- en Kredietbrief van ANWB krijgen. Uw lidmaatschaps kaart van ANWB s.v.p. meebrengen. Wij hopen U met dit artikeltje van dienst te zijn en zullen U op de bank verder gaarne van advies dienen. J****************************************#***********#**#**

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 9