De prijs per persoon bedraagt f J>o0,~ bij gebruik van 2-persoonskamer standaard; tegen méér-prijs zijn ook kamers met douche/V/C beschikbaar In de reissom is inbegrepen: volledige verzorging vanaf eerste tot en met laatste dag; ter plaatse te organiseren excursies U verblijft in Hotel Lindenhof. Voor nadere informatie kunt U zich wenden tot onze bank. Aanmeldingen s.v.p. vóór 13 juli'. RABOBANK 00STRUM: Nu voor velen van U de vakantieperiode voor de deur staat, willen wij speciale aandacht vestigen op een paar belang rijke punteno Buitenlands Geld: van de meest ganbare valuta hebben wij meestal voldoende voorraad. Het kan echter aanbeveling verdienen o.m vooraf Uw vreemd-geld bestelling door te geven» Indien wij Uw bestelling tenminste twee werkdagen voor vertrek in bezit hebben, kunnen wij normaal gesproken U de gevraagde deviezen leveren» Travellorcheques/reischeques Hebt U er al eens aan gedacht om naast Uw kontante geld een bepaald bedrag in reischeques mee te nemen? Deze cheques zijn tevens verzekerd tegen verlies of diefstal» Eurocheque en Betaalcheque: Met de groene betaalcheque kunt U uitsluitend in Nederland terecht» Met de Eurocheque (maximum garantie per cheque p00,==) kunt U in vrijwel alle landen van Europa terecht en ook in enkele landen buiten Europa» Vraag op de bank naar de Eurocheque tips» REISVERZEKERING: Gaat U naar het buitenland: zorg dan voor de "Ideale Reisverzekering"Deze polis geeft een dekking voor ver lies en diefstal van bagage en bezittingen; betaa.lt dokter ziekenhuis, plus daaruit voortvloeiende extra reis- ver- voers- of verblijfkosten en een in de polis genoemd be drag bij blijvende invaliditeit ten gevolge van een on geval» Premie per persoon per dag: 1,==; 1,30 of 2,== al naargelang de verzekerde bedragen» Tegen een kleine meerpremie kan ook Uw geld meeverzekerd worden tot 1„300,per polis» Met reischeques en Eurocheques hoeft U geen rekening te houden; die zijn immers verzekerd» r -f

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 8