GEZINSBIJDRAGEN: Aan cle gezinsbijdragen namen in 1977 deel 311 gezinnen, respo alleenstaanden met een opbrengst van cao 39=300,=. Bj_j de actie voor 1978 werden door de collectanten van de financiële commissie aanmeldingsformulieren bezorgd bij bijna 300 gezinnen, respo alleenstaanden. Door 32^ gezinnen/alleenstaanden werd toegezegd, deel te zullen nemen aan de bijdrage Bereikt werd verder, dat vele deelnemers voldeden aan het verzoek, hun bijdrage automatisch te doen afschrijven van bank of giro. Resultaat hiervan is, dat de bijdragen regelmatig blijven binnen komen en de kerk tijdig aan haar verplichtingen kan voldoen. Vanaf deze plaats een hartelijk en welverdiend woord van' dank aan al degenen, die zich hebben ingezet voor de gezinsbijdrageactie en bijzonder aan de propagandisten, die zich de moeite hebben getroost, de inschrijfformulieren bij de gezinnen te bezorgen en weer op te halen. Maandag 26 juni: Repetitie in het parochiehuig: van 1Ö.30-20.00 u,Het gehele tamboerkorps van 20.00-22.00 u.Het gehele orkest. Graag zouden wij zien, dat alle leden op de repeti ties aanwezig zouden zijn. Een voltallige repetitie brengt het meeste profijt; daar kunnen we het meeste leren. Doe Uw medeleden een plezier en kom naar de repetities. Ook onze directeur kan dan plezierig en vruchtbaar werken. Samen met zijn allen kunnen we het plezierig en gezellig houden en veel leren. Doen we allemaal mee?? Donderdag 2 9_ juni wordt er in de muziekschool te Venray een voorspeelles gehouden. Aanvang 19=30 uur. Op deze voorspeelles zullen ook de leerlingen van onze vereniging optreden en hun kunnen laten horen. Deze voorspeelles is vrij toegankelijk voor iedereen. In het bijzonder verwachten wij de ouders van onze leerlingen en de leden van onze vereniging. PAP15RAKTIE: Eindelijk zijn wij'er in geslaagd om weer een afnemer van oud-papier te vinden. Wij kunnen daarom binnenkort weer starten met deze maandelijkse aktie. Deze zal dan wel plaatsvinden op de eerste zaterdag van elk^ maando HARMONIE 1 rSUB MATRIS TU TEL A

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 2