KLEUTERSCHOOL A»s. zondag k juni is er weer de jaarlijkse Sacraments processie Gewoontegetrouw zullen de kleuters hierbij strooien» Kleuters die dat willen verwachten we om kwart vóór tien fs morgens op de speelplaats van de kleuter school o Met de leidsters gaan ze dan naar de kerk alwaar de pro cessie om 10 uur zal vertrekken» We gaan mee tot op de plaats waar de open-lucht-mis is» De kleuters gaan dan met de leidsters weer terug naar de speelplaats, ze nemen dus geen deel aan de H.Mis. We verwachten tegen half elf weer terug te zijn. Dus als U Uw kleuter komt ophalen kunt U het beste tussen kwart over tien en half elf bij de school zijn. RONDE VAN 00STRUM GESLAAGD WIELERGEBEUEEN? Tour en Wielerclub Oostrum kon van het hoofdbestuur van de Nedo Wielrenbond vernemen dat de jaarlijkse weer goed ge organiseerd waso Ook de heren renners waren vol lof over de regen premies. Helaas is het parcours minder veilig gezien de vele bochten en wordt nog onveiliger als tijdens wedstrijd mensen het nodig achten de straat over te steken als renners' in aantocht zijn. Tour en Wielerclub is veel dank verschuldigd aan milde gevers van prijzen en premies en adverteerders, ook de bewoners aan het parcours die weer gul ons gesteund hebben- om zodoende ons in staat te stellen deze wedstrijd te organiseren. Ook de Gemeente Venray die het parcours beschikbaar stelde evenals voor de beveiliging zorgdroeg! E.H.BoOo en Gemeentepolitie ook, die mensen zijn onmisbaar bij zo'n wielergebeuren. Helaas zou dit jaar het programma er minder fraai uitzien dan andere jaren hopelijk zal dit volgend jaar aan de gestelde eisen voldoen. Van Heze Venray 1e prijs: Ons lid van Heze uit Venray zou spoedig na het startschot laten zien dat hij het was die voor eigen publiek wou winnen en deed dit met veel overmacht. Gebr. Willemsen in Oirlo lammen in het peleton binnen. Bij de Gentleman was het te voorzien dat Pieter Thielen

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 6