Wij zullen onze kandidaten aan IJ vborstellen- - - 1o Fleurkens, Geysterseweg 2*K --60 jaar oud- 5e op de kerkdorpenlijst- De heer Fleurkens heeft reeds k periodes achter de rug. Hij zal U ongetwijfeld bekend zijn, als een niet op de voorgrond tredende figuur, maar wel erg hard en succes vol v/erkend o. Hij is o.a., al vele jaren voorzitter, van het werkkomité en heeft tevens nog zitting in diverse plaatselijke kommissies- Hij is secretaris van de groenten- en fruittelers kring Venray- Hij is thans--: raadslid en heeft zitting in o-a- de kommissie Openbare Werken en Grond- en Pachtzaken-- In deze kommissies is hij een zeer gewaardeerde kracht, omdat uiteindelijk. daar het werk verricht moet worden en niet op' de raads- vergaderingen- 2o A°Vc Hoest, Geysterseweg 18- 59 jaar oud, 12e op de kerkdorpen lijst- - - Is erg aktief in het Oostrumse verenigingsleven o-a- vice- voorzitter van de sportvereniging waarvan -hlj"- eerder reeds 12 jaar secretaris is geweest- Verder zal hij U ongetwijfeld bekend zijn uit 'het Oostrumse kar- navalsgebeuren. Is bestuurslid van de regionale Medische Sportkeuring Horst- Venray. 3» Mevr- Mo Swinkels-Kessels- .23 jaar oud- 19e op de kerk dorpen lijst- Beter bekend als Mariet Kessels, kent iedereen haar vanuit haar aktiviteiten voor de Oostrumse jeugd - Zij is lid van het Werkkomité en is elk jaar aktief bij de organisatie van de jeugdkarnaval- Zij maakt zich erg verdienstelijk voor de jeugd- b'° B° Valckx, Stationsweg 189- 60 jaar oud- 20e op de kerk- dorpen lijst- De heer Valckx, onlangs nog in de bloemetjes gezet, vanwege de Pauselijke onderscheiding, voor zijn vele verdiensten, voor o-a- de parochiële financiële kommissie Hij is afgevaardigde voor de kerkdorpen, in de Kommissie Midden- en Kleinbedrijf- Verder was hij jaarenlang voorzitter van de voetbalklub en was destijds voorzit ter van het instrumenten fonds- U ziet het, stuk voor stuk mensen, die er alles aan heeft gelegen, dat Oostrum in de gemeenteraad vertegenwoordigd blijft, om daardoor een belangrijke rol mee te spelen in de gemeentelijke aktiviteiten- f t

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 4